Kamil Kolenič
07.08.08,15:07
Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
veronikasad
07.08.08,13:12
Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
pozri tu - sú tam staršie aj novšie príspevky, možno ti pomôžu pri rozhodovaní
http://www.porada.sk/t4177-ktory-uctovnicky-program.html?highlight=%FA%E8tovn%E9+softv%E9ry
Macy32
12.08.08,08:35
Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
Ja som s nim spokojna, je to jednoduchy softver a je tam všetko čo potrebujem a prehľadné tlačové zostavy.
Heni
12.08.08,13:17
Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
ja som prešla z MRP na Pohodu (a pre neplatcu dph mám Alfu).
robí sa s ňou neporovnateľne lepšie, užívateľský komfort na vyššej úrovni.
neviem, ako je to teraz, ale v čase, ked som používala MRP, tak mali dosť tlačových chýb vo výstupných zostavách (preklep dokonca aj v nadpise)... vlani som prebrala jedno účto, z ktorého peň. denník a ostatné podklady mi dali na zostavách z MRP - no, som rada, že som si vybrala iný softvér.
gigi35
05.09.08,07:29
Ahoj. Čítam tu čo si tu píšete o Pohode ja som dostala len demo aby som si skúšala ale som magor. Chystáme sa podnikať tak hľadám nejaký program na predajňu a sklad. Keď si robila aj s MRP nebolo by to jednoduchšie som len začiatočník a to úplný.......
zuzugali
05.09.08,18:05
Ahoj gigi35,

ja keď som sa rozhodovala medzi účtovnými programami, tak som bola v Pohode na prezentácii. Tá je bezplatná, môžeš sa ich spýtať na čokoľvek, čo potrebuješ, ochotne Ti poradia, i ohľadom Tvojho problému - t. j. predajňa a sklad. Ukážu Ti ako sa dá prepojiť program s predajňou a ponúknu riešenie. Potom po kúpení programu ešte poskytujú školenia, či už tie, čo majú uverejnené na nete ale i konzultácie priamo na mieru zákazníkovi. To som tiež využila, pomohli mi nadstaviť celé účtovníctvo ako som potrebovala a ukázali mi základnú prácu s programom. Musím povedať, že POHODA mi veľmi vyhovuje a nedám na ňu dopustiť :)
joki
08.09.08,07:28
Jednoznačne POHODA. Dôvodov je veľmi veľa. Ja robím 8 rokov v Pohode niekoľko firiem, 200 000 položiek v denníku, sieť o 12 klientov, super návrhár s tvorbou vlast. vzorcov, a pod. Super práca zo zálohami, nepadá!