Zavrieť

Porady

Výber účtovníckeho softvéru

Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Kamil Kolenič Pozri príspevok
    Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
    pozri tu - sú tam staršie aj novšie príspevky, možno ti pomôžu pri rozhodovaní
    http://www.porada.sk/t4177-ktory-uct...%E9+softv%E9ry

    Macy32 je offline (nepripojený) Macy32

    Macy32
    Kamil Kolenič Pozri príspevok
    Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
    Ja som s nim spokojna, je to jednoduchy softver a je tam všetko čo potrebujem a prehľadné tlačové zostavy.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Kamil Kolenič Pozri príspevok
    Prosil by som poradiť ohľadom účt.softvéru Pohoda, kto s ním pracujete pokiaľ ho viete porovnať napr. s MRP alebo Softip. Ide mi hlavne o jednoduchosť a logickú stránku nahadzovania, kvalitu tlač.zostáv. Ide mi o JU,PU a mzdy. Ktorý z účtovníckych programov sa Vám zdajú najlepšie i keď je to sugest.pohľad. Vďaka.
    ja som prešla z MRP na Pohodu (a pre neplatcu dph mám Alfu).
    robí sa s ňou neporovnateľne lepšie, užívateľský komfort na vyššej úrovni.
    neviem, ako je to teraz, ale v čase, ked som používala MRP, tak mali dosť tlačových chýb vo výstupných zostavách (preklep dokonca aj v nadpise)... vlani som prebrala jedno účto, z ktorého peň. denník a ostatné podklady mi dali na zostavách z MRP - no, som rada, že som si vybrala iný softvér.

    gigi35 je offline (nepripojený) gigi35

    gigi35
    Ahoj. Čítam tu čo si tu píšete o Pohode ja som dostala len demo aby som si skúšala ale som magor. Chystáme sa podnikať tak hľadám nejaký program na predajňu a sklad. Keď si robila aj s MRP nebolo by to jednoduchšie som len začiatočník a to úplný.......

    zuzugali je offline (nepripojený) zuzugali

    zuzugali
    Ahoj gigi35,

    ja keď som sa rozhodovala medzi účtovnými programami, tak som bola v Pohode na prezentácii. Tá je bezplatná, môžeš sa ich spýtať na čokoľvek, čo potrebuješ, ochotne Ti poradia, i ohľadom Tvojho problému - t. j. predajňa a sklad. Ukážu Ti ako sa dá prepojiť program s predajňou a ponúknu riešenie. Potom po kúpení programu ešte poskytujú školenia, či už tie, čo majú uverejnené na nete ale i konzultácie priamo na mieru zákazníkovi. To som tiež využila, pomohli mi nadstaviť celé účtovníctvo ako som potrebovala a ukázali mi základnú prácu s programom. Musím povedať, že POHODA mi veľmi vyhovuje a nedám na ňu dopustiť

    joki je offline (nepripojený) joki

    joki
    Jednoznačne POHODA. Dôvodov je veľmi veľa. Ja robím 8 rokov v Pohode niekoľko firiem, 200 000 položiek v denníku, sieť o 12 klientov, super návrhár s tvorbou vlast. vzorcov, a pod. Super práca zo zálohami, nepadá!

    Výber účtovníckeho softvéru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.