RAMONBB
15.09.08,17:42
CHCEL BY SOM PREVADZKOVAT STANOK Z RYCHLIM OBCERSTVENIM ,MAM VYHLIADNUTY STANOK V KTOROM SA TATO CINOST UZ PREVADZKUJE , JE ZARIADENY A PREVADZKOVANY , CO POTREBUJEM JA AKO OSOBA KTORA BUDE PREVADZKOVAT TENTO STANOK , MOJE VZDELANIE JE SOU STAVEBNE A DO TERAZ SOM NEMAL SKUSENOSTI S PREDAJOM V BURGER , MOZEM DOSTAT ZIVNOST NA PREDAJ A PRIPRAVU RYCHLEHO OBCERSTVENIA ???CO BUDEM VSETKO POTREBOVAT NA PREVADZKU TAKEHOTO STANKU ???
lenkak
15.09.08,19:29
daj si do vyhľadávača názov Haccp.
Nájdeš kopu tém oh+adom hygieny.
poprípade preštuduj si niečo z:
http://www.svssr.sk/sk/legislativa/kodex/kodex.asp
Zita5
16.09.08,05:11
Aj napriek tomu , že máte SOU stavebné , je možnosť si dať do ŽL tieto činnosti ako voľnú živnosť :
1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
2.Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

3.Predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
Aendy
16.09.08,07:20
Pokiaľ je v súčasnosti stánok prevádzkovaný, tak by nemal byť problém s povoleniami od hygieny, a všetky potrebné dokumenty. Len by bolo potrebné si zistiť dôvody prečo pôvodný majiteľ tento biznis nechce, a prečo odchádza, osobne viem o jednom mieste kde už 5 rôznych majiteľov malo kaviareň, každý jeden sa len vyhádzal s peňazí a zatvoril, takže treba zvážiť či vôbec prevádzkovať a zamyslieť sa čo ten predošlý robil zle a čo viete ponlknuť nové a prečo by sa ľudia mali občerstvovať priamo u Vás