breckova
26.09.08,14:07
Neviem, či som túto tému správne zadelila. Chcem vnučkám gratulovať so sladkými kyticami. Mali by to byť lízatká a cukríky predĺžené na špajdliach, zviazané do kytičky. Videla som niečo podobné s možnosťou objednať, ale chcela by som to urobiť sama. Podobné kytice ale zo salámy a syra som uz videla pre mužov aj s radou ako na to. Pomôže mi niekto?
Melnick
26.09.08,14:13
Škoda ,že nemám zdokumentovanú. Ja som použila lízanky, Roksy doxy cukríky jednotlivo balené a žuvačky. Robila som to trochu ametérsky za pomoci priesvitnej lepiacej pásky a špilky som napichala do nádobky určenej na rezané kvety, / v kvetinárstve do nej zvyknú dávať kvety,aby dlhšie vydržali.Sú rôznej veľkosti podľa toho , aký veľký bol rezaný kvet./ Toto potom obalím a dám aj ozdobný papier - golier . Vyzdobím ešte lesklými palmami . Vnučka mala veľkú radosť .:)
mysimis
26.09.08,14:15
breckova
26.09.08,18:31
Pozrela som si stránky a popis Melnick mi tiež pomôže.Veľmi pekne Vám obom ďakujem.
Dáša_
26.09.08,18:51
Skusim pridať jeen detail kytice, ktoru pred par rokmi dostal maly. Bola veľmi zaujímavá, možno niečo vyčítaš
breckova
26.09.08,19:05
Ďakujem, je to veľmi originálny nápad.