Zavrieť

Porady

Sladká kytica

Neviem, či som túto tému správne zadelila. Chcem vnučkám gratulovať so sladkými kyticami. Mali by to byť lízatká a cukríky predĺžené na špajdliach, zviazané do kytičky. Videla som niečo podobné s možnosťou objednať, ale chcela by som to urobiť sama. Podobné kytice ale zo salámy a syra som uz videla pre mužov aj s radou ako na to. Pomôže mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Škoda ,že nemám zdokumentovanú. Ja som použila lízanky, Roksy doxy cukríky jednotlivo balené a žuvačky. Robila som to trochu ametérsky za pomoci priesvitnej lepiacej pásky a špilky som napichala do nádobky určenej na rezané kvety, / v kvetinárstve do nej zvyknú dávať kvety,aby dlhšie vydržali.Sú rôznej veľkosti podľa toho , aký veľký bol rezaný kvet./ Toto potom obalím a dám aj ozdobný papier - golier . Vyzdobím ešte lesklými palmami . Vnučka mala veľkú radosť .

    breckova je offline (nepripojený) breckova

    breckova
    Pozrela som si stránky a popis Melnick mi tiež pomôže.Veľmi pekne Vám obom ďakujem.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Skusim pridať jeen detail kytice, ktoru pred par rokmi dostal maly. Bola veľmi zaujímavá, možno niečo vyčítaš
    dsc03921_1.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.