tichaci
02.10.08,21:26
mám problém a narazila som na túto úžasnú web-stránku.tak dúfam že mi niekto poradí.ani neviem do čoho zaradiť môj problém. Dala som zálohu jednej firme(preukazala sa mi ŽL) - do týždňa mi mali dodať tovar- už je to 3 týždne-keď telefonicky kontaktujem majiteľa, len sa vyhovára, že už určite príde. ako ho môžem donútiť aby skutočne prišiel a dodal mi tovar ?
elaurie
02.10.08,19:37
Máte medzi sebou zmluvu v písomnej forme?
arizona
02.10.08,19:45
Ahoj tichaci,vitaj medzi nami.

mimotemy
milanko222
03.10.08,00:45
mám problém a narazila som na túto úžasnú web-stránku.tak dúfam že mi niekto poradí.ani neviem do čoho zaradiť môj problém. Dala som zálohu jednej firme(preukazala sa mi ŽL) - do týždňa mi mali dodať tovar- už je to 3 týždne-keď telefonicky kontaktujem majiteľa, len sa vyhovára, že už určite príde. ako ho môžem donútiť aby skutočne prišiel a dodal mi tovar ?

Ak nedodajú tovar , zaraď to medzi " Najdrahšie školenia v živote " .

Milan
(ja som jedno absolvoval - neodporúčam ! )
kukurička
07.10.08,20:41
mám problém a narazila som na túto úžasnú web-stránku.tak dúfam že mi niekto poradí.ani neviem do čoho zaradiť môj problém. Dala som zálohu jednej firme(preukazala sa mi ŽL) - do týždňa mi mali dodať tovar- už je to 3 týždne-keď telefonicky kontaktujem majiteľa, len sa vyhovára, že už určite príde. ako ho môžem donútiť aby skutočne prišiel a dodal mi tovar ?
Ahoj, vitaj. Tvoj problém- nemôžeš dávať peniaze firme s ktorou nemáš už nejaké skúsenosti. Najprv s ňou musíš spolupracovať a až potom jej môžeš dôverovať - v norme. Vieš aspoň adresu a kontakt na niekoho v tej firme? Ak áno, tak tam choď osobne a skús to vybaviť na mieste.