Zavrieť

Porady

ahojte,môžem medzi Vás?

mám problém a narazila som na túto úžasnú web-stránku.tak dúfam že mi niekto poradí.ani neviem do čoho zaradiť môj problém. Dala som zálohu jednej firme(preukazala sa mi ŽL) - do týždňa mi mali dodať tovar- už je to 3 týždne-keď telefonicky kontaktujem majiteľa, len sa vyhovára, že už určite príde. ako ho môžem donútiť aby skutočne prišiel a dodal mi tovar ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    milanko222 je offline (nepripojený) milanko222

    Vylúčený člen milanko222
    tichaci Pozri príspevok
    mám problém a narazila som na túto úžasnú web-stránku.tak dúfam že mi niekto poradí.ani neviem do čoho zaradiť môj problém. Dala som zálohu jednej firme(preukazala sa mi ŽL) - do týždňa mi mali dodať tovar- už je to 3 týždne-keď telefonicky kontaktujem majiteľa, len sa vyhovára, že už určite príde. ako ho môžem donútiť aby skutočne prišiel a dodal mi tovar ?
    Ak nedodajú tovar , zaraď to medzi " Najdrahšie školenia v živote " .

    Milan
    (ja som jedno absolvoval - neodporúčam ! )

    kukurička je offline (nepripojený) kukurička

    kukurička
    tichaci Pozri príspevok
    mám problém a narazila som na túto úžasnú web-stránku.tak dúfam že mi niekto poradí.ani neviem do čoho zaradiť môj problém. Dala som zálohu jednej firme(preukazala sa mi ŽL) - do týždňa mi mali dodať tovar- už je to 3 týždne-keď telefonicky kontaktujem majiteľa, len sa vyhovára, že už určite príde. ako ho môžem donútiť aby skutočne prišiel a dodal mi tovar ?
    Ahoj, vitaj. Tvoj problém- nemôžeš dávať peniaze firme s ktorou nemáš už nejaké skúsenosti. Najprv s ňou musíš spolupracovať a až potom jej môžeš dôverovať - v norme. Vieš aspoň adresu a kontakt na niekoho v tej firme? Ak áno, tak tam choď osobne a skús to vybaviť na mieste.

    ahojte,môžem medzi Vás?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.