adriana.ferdova@gmail.com
08.10.08,13:55
Dobry den ,
uz som pisala aj medzi zaciatocnikov a skusim aj tu :
Mam obchod kamenny a na zivnosti mam aj velkosklad napisany ako moznost a teraz chcem aj ten velkosklad zacat prevadzkovat. Cchem sa opytat ak skumim tovar od skladov a slovensku , madarsku tak mozem ten tovar potom oznacit svojim menom a adresou - logom a potom dodavat aj do svojho obchodiku ? Nechcem aby nejaky zakaynici pripadne moji zamestnanci vedeli odkial nosim tovar a takto keby to poprelepujem tak by to nezistili a nemohli by mi tak jednoducho spravit konkurenciu. Ja som velmi tazko nasla tieto super sklady a nechcem aby mi ich niekto vyfukol. V podobnych obchodik ako mam ja - maju niektory tovar ako dokonca som ich v sklade aj stretla a ked som bola kuknut v ich obcdhode tak na tychto veciach vobec nemali dodavatela alebo vyrobcu distributori ale len sami seba. Takze keby som aj velmi chcela nevedela som z nijekej veci vycitat nejaky novy sklad. Neviem ako to mozu prelepovat lebo v ochrane o spotrebitelovi je napisane ze je zakazane prelepovat prebalovat a inak menit nazov vyrobcu a udaje ktore tam dal.Napreik tomu to robia tak by sm rada vedela ci ta finta je v tom ze ak budem medzisklad tak to prelepovat uz mozem a do svojho obchodika dam len prelepene vyrobky. Dakujem Poradte ak niekto vie aspon nieco.
hanelie
08.10.08,12:17
odpovedali sme tu: http://www.porada.sk/t91992-velkoobchod.html



Nechcem aby nejaky zakaynici pripadne moji zamestnanci vedeli odkial nosim tovar a takto keby to poprelepujem tak by to nezistili a nemohli by mi tak jednoducho spravit konkurenciu. Ja som velmi tazko nasla tieto super sklady a nechcem aby mi ich niekto vyfukol. V podobnych obchodik ako mam ja - maju niektory tovar ako dokonca som ich v sklade aj stretla a ked som bola kuknut v ich obcdhode tak na tychto veciach vobec nemali dodavatela alebo vyrobcu distributori ale len sami seba. Takze keby som aj velmi chcela nevedela som z nijekej veci vycitat nejaky novy sklad. Neviem ako to mozu prelepovat lebo v ochrane o spotrebitelovi je napisane ze je zakazane prelepovat prebalovat a inak menit nazov vyrobcu a udaje ktore tam dal.Napreik tomu to robia tak by sm rada vedela ci ta finta je v tom ze ak budem medzisklad tak to prelepovat uz mozem a do svojho obchodika dam len prelepene vyrobky.
priznám sa, že s takýmto "obchodným" zmýšľaním som sa ešte nestretla - :)
/bez sarkazmu a irónie /
adriana.ferdova@gmail.com
08.10.08,12:24
No vsak aj ja uz mam plne zuby toho vymyslania a ze co a ako a nikto mi nevie poradit . Jedine ze by som isla priamo za majitelmi tych obchodikov co maju takto oznaceny tovar a spytala sa ich ako to robia - legalne. Ale to by bola asi velka drzost ktoru by som ani neurobila- len tak uvazujem
Aendy
11.10.08,11:36
posli im tam kontrolu a uvidis :) ako to dopadne , ale nie len neviem ci chces prelepit vyrobcu alebo len dodavatela, ale osobne by ma to tiez mozno zaujimalo len tak ze co sa da s tym robit, ale keby ti chodil tovar v poskodenych obaloch, tak by sa to dalo prebalit nie? alebo keby si to mohla nakuskovat, ale ozaj neviem, rad by som poradil ale nefim