veronka.n
15.10.08,12:01
Ahoj nevedeli by ste mi prosím poradiť, kde sa dajú zohnať pekné, moderné a hlavne dosupné obrazy:). Poprosím Vás o nejakú inšpiráciu nielen pre mňa, možno aj pre niekoho s podobným problémom, keďže sme konečne dokončili dom a už nám chýbajú len nejaké drobnosti, aby to všetko vyzeralo útulne a harmonicky.
zfp3
16.10.08,12:36
Ahoj Veronka.Podla toho v com si zrucna- malba,palickovanie, vysivanie,aranzovanie,krakeroovanie, malba na hodvab... uz roky su to moje zakuby... ver da sa za par korun/ za farby a par drobnosti k tomu/ vytvorit original, za ktory zacvakas v galerii desattisice...Erika
DanielaSL
18.10.08,10:30
Veronka neviem odkiaľ si , ale mám kontakt na jednu akademickú maliarku z Bardejova, ktorá má pekné obrazy. Vyberie si aj ten, ktorému sa páčia obrazy v starom štýle , ale aj ten, ktorý má rád moderné.
durisovad
19.10.08,15:51
Ja mam dobru skusenost s kupou obrazov priamo v atelieri maliara. Ak si vyberies menej znameho, ktoreho diela sa ti pacia, kupis ich za prijatelny peniaz. Dobre je pozriet sa do predajne DIELO a potom ist do atelieru. A casom mozu tieto obrazy nadobodnut aj na hodnote.
Ingrid Ondruskova
19.10.08,16:58
Toto sú moje výtvory z mušličiek, visí nám to nad krbom a vyzerá to celkom dobre, foto nie je celkom kvalitné, v reále to vyzerá omnoho lepšie...Najlepšie veci v dome mám vyrobené vlastnoručne...ako inšpirácia...
melbak
19.10.08,17:24
veronka n, neviem odkial si, ale mozno by si si nieco vybrala v ikea v blave a snad aj s nejakymi doplnkami, nechcem ti vnucovat moj nazor a vkus, v takychto veciach sa aj tazko da poradit, ale skus sa pozriet www.ikea.sk, ja osobne som si tam vybrala vela veci, tiez aj obrazy
Dáša_
19.10.08,17:55
micarak
02.11.08,11:53
Odporucam atelier nastenu.sk !
stankapp81
20.07.09,19:07
ahoj, aj my sme si domov kupili obrazy cez mojobraz.sk a su nadherne, velmi dobra kvalita a ked sme sa chceli nieco opytat boli strasne mili, proste vsetko super, odporucam. na inspiraciu sme skusili aj nalepky na stenu, takisto cez nich a su uzasne, drobci su z nich v izbe vyteseni