Zavrieť

Porady

Obrazy do domu

Ahoj nevedeli by ste mi prosím poradiť, kde sa dajú zohnať pekné, moderné a hlavne dosupné obrazy. Poprosím Vás o nejakú inšpiráciu nielen pre mňa, možno aj pre niekoho s podobným problémom, keďže sme konečne dokončili dom a už nám chýbajú len nejaké drobnosti, aby to všetko vyzeralo útulne a harmonicky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zfp3 je offline (nepripojený) zfp3

    zfp3
    Ahoj Veronka.Podla toho v com si zrucna- malba,palickovanie, vysivanie,aranzovanie,krakeroovanie, malba na hodvab... uz roky su to moje zakuby... ver da sa za par korun/ za farby a par drobnosti k tomu/ vytvorit original, za ktory zacvakas v galerii desattisice...Erika

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Veronka neviem odkiaľ si , ale mám kontakt na jednu akademickú maliarku z Bardejova, ktorá má pekné obrazy. Vyberie si aj ten, ktorému sa páčia obrazy v starom štýle , ale aj ten, ktorý má rád moderné.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja mam dobru skusenost s kupou obrazov priamo v atelieri maliara. Ak si vyberies menej znameho, ktoreho diela sa ti pacia, kupis ich za prijatelny peniaz. Dobre je pozriet sa do predajne DIELO a potom ist do atelieru. A casom mozu tieto obrazy nadobodnut aj na hodnote.
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Toto sú moje výtvory z mušličiek, visí nám to nad krbom a vyzerá to celkom dobre, foto nie je celkom kvalitné, v reále to vyzerá omnoho lepšie...Najlepšie veci v dome mám vyrobené vlastnoručne...ako inšpirácia...
    P2210002.JPG  
    P2210001_edited.JPG  
    1/1

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    veronka n, neviem odkial si, ale mozno by si si nieco vybrala v ikea v blave a snad aj s nejakymi doplnkami, nechcem ti vnucovat moj nazor a vkus, v takychto veciach sa aj tazko da poradit, ale skus sa pozriet www.ikea.sk, ja osobne som si tam vybrala vela veci, tiez aj obrazy
    ahoj, aj my sme si domov kupili obrazy cez mojobraz.sk a su nadherne, velmi dobra kvalita a ked sme sa chceli nieco opytat boli strasne mili, proste vsetko super, odporucam. na inspiraciu sme skusili aj nalepky na stenu, takisto cez nich a su uzasne, drobci su z nich v izbe vyteseni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.