radka1
18.10.08,13:20
Ahojte,

kedze je na nete nespocetne mnozstvo ponuk na wellness pobyty, rada by som sa poradila s vami skor ako nieco vyberiem... Vedeli by ste mi poradit na zaklade vlastnych skusenosti, resp. skusenosti znamych kam si vyrazit na takyto pobyt? Na lokalite nezalezi, ide mi skor o masaze, kupele, pekne prostredie, relax, chutna strava...proste o prijemne stravenie predlzeneho vikendu, resp. aj celeho tyzdna...

Dakujem
manDarinkaV
20.10.08,12:21
Skus VYHNE- hotel TERMAL
Martin Mocko
20.10.08,12:28
Skus VYHNE- hotel TERMAL

Moze byt...bol som tam a je to celkom prijemny hotelik...avsak vtedy ma tam trosku strava nezaujala (je to sice uz zopar rokov..mozno vymenili kuchara odvtedy)
Ja by som odporucil: hotel AVENA (http://www.avena.sk/indexSK.html)
radka1
20.10.08,12:47
Dakujem vam obom velmi pekne, hned sa mi bude lepsie vyberat, pozriem sa na to :)
bony-p
20.10.08,17:48
S manželkou sme vlani boli v Turčianskych Tepliciach hotel Aqua a veľmi sa nám páčilo boli sme tam na víkend ,tento rok chceme ísť na 3 noci konkrétne pobyt TY a JA ,strava bola veťmi chutná, personál ochotný a volný čas sme trávili v neďalekom akvaparku "odporúčam"
lulu74
22.10.08,06:53
Piešťany majú v tejto oblasti predsa len svoju tradíciu a je to na meste aj vidieť, ja by som odporúčala Piešťany pozri si www.kupelepiestany.sk a vyber si hotel podľa peňaženky. Najdrahší a najkrajší je hotel Thermia, ale vynikajúce sú hotely Balnea Palace Esplanade, tam máte v cene aj neobmedzený vstup do vodného sveta-sauny,bazény ešte okrem liečebných procedúr, ste priamo v parkoch v meste sú krasne možnosti prechádzok,originalne kaviarničky,ja rada krmim labute a čajky na kolonadnom moste. v kúpeľnách hoteloch je bežná prax chodiť stále v župane (okrem reštaurácie samozrejme) a to je veľmi praktické-ak musíte za procedúrami dochádzať z iných hotelov už to nie je ono. Ja som tam bola vždy spokojná, v hotelovom komplexe Balnea je vlastne všetko pokope ani vyjsť von nemusíte ak sa Vám nechce,aj diskotáka aj "slovenská izba so živou cigánskou muzikou" a často sú cez víkendy aj koncerty alebo divadlo v kultúrnej časti komplexu. až Vám závidím ...pekný pobyt prajem.
pupek IL 90
23.10.08,19:21
HOTEL APHRODITE - Rajecké Teplice
Jozef Mihál
23.10.08,19:48
Kaskády. Práve zažívam a užívam.

http://www.hotelkaskady.sk/
Alena19
30.10.08,08:00
Vrele odporúčam Relax hotel Avena. Bolo kráááásne.
Daruš
30.10.08,08:48
S manželom sme boli najskôr na výkendový pobyt, potom v lete na 10 dní a teraz máme objednávku na Silvestrovský pobyt a určite odporučím hotel AVENA nielen kvoli cenám ale aj personálu a nádhernému prostrediu.
Danetta
30.10.08,13:40
Odporúčam víkend v Penzione Rosnička v Kraľovanoch, /Malá Fatra/. Je tam možnosť vykúpať sa v bazéne, sauna. Dá sa vybehnúť aj do okolia - Dolný Kubín, krásna je aj vychádzka na Oravský hrad. Teraz v jeseni je tá príroda krásne sfarbená, je to relax aj pre oči.
Fabrička
30.10.08,14:01
Pripájam sa k Kaskádam na Sliači, prešli sme už takmer všetky tu spomínané zariadenia, ale kto chce super relax a prostredie, tak Kaskády sú práve to čo hľadáš, boli sme tam v januári tohto roku.
Fabrička
30.10.08,14:03
Pripájam sa ku Kaskádam na Sliači, prešli sme už takmer všetky tu spomínané zariadenia, ale kto chce super relax a prostredie, tak Kaskády sú na to čo potrebuješ, boli sme tam v januári tohto roku.
Bionda
31.10.08,11:57
Dnes už skoro všetky kúpele robia aj predĺžené víkendy s procedúrami, takže stačí len si vybrať.
Ja osobne som absolvovala aj pobyt cez Monadu a môžem povedať, že sa starali o klienta super- v h. Permon pod Kriváňom, cvičenia a procedúry stáli za to- takže odporúčam.
zuhl
31.10.08,12:17
Pripájam sa k Avene, bola som tam dvakrát, nedoporučujem Nimnicu.
lavi
10.11.08,05:44
hotel Panorama Rychnov nad Kneznou:-)
lavi
10.11.08,09:26
111aida
20.11.08,06:06
ahoj keby si chcela byvat sama a uzit si fakt dobre sluzby skus kupele Lucky. v lete bol otvoreny novy areal dam link a ubytovat sa mozes aj pozri www.chalupasonja.sk.
link na kupele www.obec-lucky.sk je to v tichsom prostredi ale pre predlženy víkend super relax.
pekny den
bozena67
06.12.08,16:18
Dobrý víkendový pobyt v Hoteli Sitno - Vyhne. Plavecký bazén, oddychový bazén, sauny - v cene. Doporučujem.
pupek IL 90
06.12.08,20:12
Hotel Strand- Vyšné Ružbachy
Aankaa
11.12.08,07:53
Súhlasím Vyšné Ružbachy a ešte Bešeňová - vitálny svet je super.
danielka78
14.12.08,18:14
Vyskúšaj Hotel Therma v DS!
Vlastak
14.12.08,18:19
Radka,
ja som bola v októbri v Turčianskych Tepliciach, v liečebnom dome Veľká Fatra. Môžem povedať že som bola veľmi spokojná s ubytovaním, stravou aj s procedúrami. Podrobnosti nájdeš na webovej stránke kúpeľov Turčianske Teplice.
Lídia
29.12.08,18:15
Súhlasím Vyšné Ružbachy a ešte Bešeňová - vitálny svet je super.

Súhlasím s Bešeňovou, bolo super i strava a ubytovanie.
lavi
03.01.09,17:17
wellness hotel Patince, mozem vralo odporucat, super bazenovy svet, sauny, velkyvyber proceedur od skraslovacich po masaze. Vyborna restauracia,mily personal;)
Lídia
05.01.09,12:09
No a najnovšie by som rada vyskúšala:
Grand hotel PERMON****, Podbanské, TEL.: 052/ 47 10 111, Mobil: 0914 33 00 33, rezervacie@hotelpermon.sk

-údajne nemá konkurenciu.
iva
05.01.09,12:31
No a najnovšie by som rada vyskúšala:
Grand hotel PERMON****, Podbanské, TEL.: 052/ 47 10 111, Mobil: 0914 33 00 33, rezervacie@hotelpermon.sk

-údajne nemá konkurenciu.

Tento hotel naozaj nemá konkurenciu, bola som tam už 4x .
Cena je síce dosť vysoká, ale rozhodne to stojí za to !!! Úžasný je vodný svet, jednoznačne odporúčam !
lavi
05.01.09,14:56
my chodime do Permonu len dowellness, ubytovani sme tam neboli..moja kamaratka tam sla na kvazi svadobnu cestu, kde si zajdnali snovomanzelom apartman a bolavelmi nespokojna sosluzbami a pristupom,tak sa po 2 dnoch odhlasili....ja osobnu skusenost s hotelovymi sluzbami nemam, ich rimske kupele ale nemaju konkurenciu si myslim na SVK
zsolt69
16.01.09,19:36
Ja doporučujem Dudince - vlastné skúsenosti.
egos
06.02.09,13:03
Wellness Penzion Rosnicka *** v Malej Fatre, v cene 20,- eur je teply bazen 32 st.C, sauna, fitko, wifi aj ranajky s ubytkom. No nechod tam .... www bodka fatraland bodka sk
Príroda
17.02.09,12:00
A bol niekto na takom pobyte v Luhačoviciach? Dajte vedieť. Elena
Dubak2000
17.02.09,22:36
Hotel Strand- Vyšné Ružbachy

chcel som tam ist na jesen ale odradili ma rychlo :) Napisal som im konkretnu poziadavku ze chcempredlzeny vikend, hotel Strand, termin... A oni mi len poslali mail s asi 20 stranovym cennikom. Ocakavam od hotela so 4* ze napisu jasnu ponuku a nie aby som hladal ceny v neprehladnom cenniku. Na webe mali aj nejaky last minute ktory mi ani neponukli atd.
Príroda
20.02.09,16:21
Ahoj! Nemá nikto skúsenosti s pobytom v Luhačoviciach?????????? Na nete je toho veľa a lepšie je vidieť ako len čítať. Pekný večer! Elena
big_smoke
22.02.09,13:56
PATINCE SU O NIČOM...V ZAHRANIČÍ MÁM NAJ SKÚSENOSTI Z GYOROM...TAK SKUSTE
pcgambler
01.03.09,22:41
Hotel Máj v Piešťanoch
hotelmaj.sk

Najlepší pomer cena-výkon.
Veľmi dobre sme si oddýchli.
lavi
02.03.09,09:55
PATINCE SU O NIČOM...V ZAHRANIČÍ MÁM NAJ SKÚSENOSTI Z GYOROM...TAK SKUSTE

my sme toho pochodili dost a o nicom sa mi nezdali, nevravim, ze sa neda najs lepsie, ale myslim, ze v ramci SR maju kvalitne sluzby
zuzi1
02.03.09,20:16
Radka,
ja som bola v októbri v Turčianskych Tepliciach, v liečebnom dome Veľká Fatra. Môžem povedať že som bola veľmi spokojná s ubytovaním, stravou aj s procedúrami. Podrobnosti nájdeš na webovej stránke kúpeľov Turčianske Teplice.

Súhlasím. Tiež som bola v Turčianskych Tepliciach v hoteli Veľká Fatra a bola som príjemne prekvapená. Konečne máme aj my na Slovensku perfektné služby, ktoré sa dajú porovnať so zahraničnými. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí si chcú užiť víkend plný pohody a relaxu.
RSFredinka
03.03.09,17:16
my sme boli na víkend v hoteli Bonbon v Dun. Strede a vyborne sme si oddychli von. bazen spojeny s vnutornym, sauna, masaze, fitnes, kvalitne a dobre jedlo a velmi mily personal vrelo odporucam
andreaS
08.03.09,18:20
Dnes sme boli pozriet svokrovcov do hotela Termal vo Vyhniach... ubytovanie sme im vyberali my (deti s polovickami) cez internet...

Prisli sme tam tesne pred obedom a vybrali sme sa do Vodneho raja, kt. je rovno pod hotelom... hned na recepcii sme boli sklamani z pristupu personalu... boli sme tam prvykrat a netusili sme, co maju v ponuke a teta na nas len pozerala ako na blbych ze ako je mozne, ze nevieme co chceme... tak sme to zvladli a vybrali si 2 hodky v bazenoch plus polhodku vo virivke... druhy sok nastal po vstupe do satni... spolocne satne!!!! bazen bol super, teplucky s bublinkovymi masazmi... vyrivka nic moc... vacsia zabava bola v tom bazene... pri odchode sme sa minali s velkou prislou skupinou a tlacili sme sa v spolocnej satni a novoprisli mali skrinky rovno pri nas, tak sme tam boli ako sardinky... pri plateni nam tetuska na recepcii hovori, ze stacilo by keby sme si dali hodku v tom bazene... akoze "mile" od nej, ze nas o tom informovala pri odchode, ked sme jej hned na zaciatku povedali, ze sme tam prvykrat...

Oddychnuti sme sa vratili do hotela na obed.. skvela obsluha, skvele jedlo, vyborne ceny, priijemne prostredie... svokrovci nam ukazali izbu - jednoducha krasna a hlavne cista izba... okolie jedna basen... v lete to tam musi byt prekrasne plne zelene :)

Hotel Termal Vyhne u nas jednoznacne jednotka s hviezdickou vo vsetkych smeroch. Svokrovci mali v cene ubytovania aj wellnes v hoteli (bazen, virivka, sauna) a po jednom dni si velmi pochvalovali. Su tam do utorka :)

Sklamani sme boli vsetci z vodneho raja... prislo nam to dost chaoticke, nepremyslene a este so svagrinou sme nakukli do bylinkovej sauny a tam boli uz vypadane kusky mozaiky a pri vyrivke sme si vsimli dekoracne vazy, kde boli zhnite rastlinky, so spinavou plesnivou vodou...
dancika
15.03.09,16:10
Nam sa pacilo v Piestanoch Pension Hellene Relax Club*** http://www.hellene.sk/
a aj v Agropenzione Adam na Myjave http://www.penzion-adam.sk/nova/
Piestany su super, na Myjave bol zase velky klud, oba penziony mali fajn bazen, sauny etc. V oboch sme boli aj s malymi detmi a boli sme velmi spokojni, Hellene bola mozno o kusok rodinnejsia, Adam viac honosny, ale uzili sme si oboje, mozem len odporucat :)
gomanek
19.03.09,12:32
Jestli mohu také doporučit, tak bych doporučil wellness pobyt v Česku, kousek od Frýdku-Místku ... jedná se o lázně v Čeladné - viz http://www.larawellness.cz/
:)
mazanova
20.03.09,12:15
Jednozančne Podhájska - jediné miesto v SR so slanou vodou - identické s Mrtvym morom v Izraeli, celoročná prevádzka - je tam plno Čechov... výborné liečivé účinky - a najlacnejšie vstupné...
Edea
24.03.09,06:21
Urcite skuste Aquacity Poprad. S priatelom sme tam boli na Valentinsky romanticky vikend. Izby su krasne a velmi velmi ciste, jedlo chutne a dobry vyber. Kvoli krize je tam teraz menej ludi cize sa da vyblaznit vo vsetkych bazenoch a ze ich tam je :-) Ako host hotela mate vstup uplne vsade, 6-7 rozlicnych saun, solarko a poslika zadarmo, vyrivka a bazeny a tobogany tiez... vecer je tam aj laserova show v bazene s hudbou stoji to za to...plati sa len za masaze ale budete vymasirovani aj z vyriviek... a navyse je to pol hodky na Strbske Pleso kde je veeeeela snehu a Tatry su v zime naozaj krasne :-) az je mi luto ze ja to uz mam za sebou...
ludmilla
24.03.09,08:59
Urcite skuste Aquacity Poprad. S priatelom sme tam boli na Valentinsky romanticky vikend. Izby su krasne a velmi velmi ciste, jedlo chutne a dobry vyber. Kvoli krize je tam teraz menej ludi cize sa da vyblaznit vo vsetkych bazenoch a ze ich tam je :-) Ako host hotela mate vstup uplne vsade, 6-7 rozlicnych saun, solarko a poslika zadarmo, vyrivka a bazeny a tobogany tiez... vecer je tam aj laserova show v bazene s hudbou stoji to za to...plati sa len za masaze ale budete vymasirovani aj z vyriviek... a navyse je to pol hodky na Strbske Pleso kde je veeeeela snehu a Tatry su v zime naozaj krasne :-) az je mi luto ze ja to uz mam za sebou...

Máš pravdu je tam úžasne, ale tie ceny sú prehnané.
tuha
06.05.09,08:36
ckwellness.sk nie je etse kompletna ale radi vam poradia-pomozu!
ludoja
30.03.10,10:36
Vyskusajte www stranky mojho zamestnavartela Relaxos.sk, su tam porovnania pobytov/hotelov v SK, CZ, HU podla roznych kriterii a pre kazde zariadenie hodnotenia navstevnikov.
uct2007
30.03.10,16:24
My sme boli s manželom v Bojniciach, víkendový pobyt, ubytovaní sme boli v Lysci, postavený asi v 2008, bolo nám úžasne, bolo to začiatkom marca, vonku minusové teploty, a my vonku v bazéne, vo vode teplej okolo 37 st.C, z vody sa parilo, do toho padal sneh, no bolo to proste super. Potom ešte vnútorné bazény, boli sme na masáže a rôzne procedúry. Izba krásna, prostredie nádherné, ...no proste, čo budem k tomu toľko rozprávať, bolo tam vynikajúco. Tento rok tam ešte určite pôjdeme, veľmi sa nám tam páčilo :)
Beulka
01.04.10,20:52
Čafffko,

ja odporúčam na základe vlastných skúseností hotel Flora v Trenčianskych Tepliciach, alebo hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach.
pivko
02.04.10,04:01
Ja odporúčam Piešťany hotel Balnea Palace - fantázia .Vo februári som zohnal last minute na týždeň s plnou penziou + 24procedúr za 400 Eur /osoba cez cestovku :http://www.herkules.sk/
Maruška54
02.04.10,04:25
Hotel Máj v Piešťanoch
hotelmaj.sk

Najlepší pomer cena-výkon.
Veľmi dobre sme si oddýchli.
tiež odporúčam z vlasnej skúsenosti...v máji idem druhýkrát
lavanda
05.04.10,19:52
Odporúčam hotel Veľká Fatra v Turčianskych Tepliciach, pekné ubytovanie, dobrá strava, skvelé procedúry v rámci budovy, je tam aj Thai Relax Center s výbornými thajskými masážami, zaujímavé okolie na turistiku a Aquapark na horúce letné dni. My sme bývali v starej budove, vlani otvorili novú prístavbu, ale hovorili nám, že v nej sú tenké steny a počuť všetko od susedov... Vlani sme boli v Bojniciach, boli sme sklamaní, ubytovanie v Baníku aj strava síce boli dobré, ale procedúry nám predpísali tie najlacnejšie, lekárka sa vôbec neopýtala, aký máme problém, a pritom sme boli ako samoplatcovia. Výborné sú aj Rajecké Teplice, je tam vynikajúci saunový svet.
zalobaba
28.05.10,06:02
Ahojte! Máte niekto čerstvejšie skúsenosti (2009, 2010) s Hotelom Wellness v Patinciach? Chystám sa tam na pár dní, ale som zmätená, lebo na internete som našla dosť protichodné reakcie ľudí, ktorí tam už boli. Vzhľadom k tomu, že niekoľkodňový pobyt aj s procedúrami a stravou, nie je práve lacný, rada by som sa vyhla sklamaniu. Ďakujem za všetky reakcie.
silviad
28.05.10,06:14
Boli sme tam vo februári, mne sa tam páčilo. Vodný svet a všetko okolo fajn, akurát sa mi zdala prehnane drahá večera za 12 Eur na osobu formou švédskych stolov. Inak odporúčam!
zalobaba
28.05.10,06:27
Boli sme tam vo februári, mne sa tam páčilo. Vodný svet a všetko okolo fajn, akurát sa mi zdala prehnane drahá večera za 12 Eur na osobu formou švédskych stolov. Inak odporúčam!

Ďakujem za názor. Sauny a vodné svety milujem, takže ich ponuka (neobmedzený vstup pre hotelových hostí), ma prilákala. K strave mi ešte niečo vieš povedať? My sme objednali plnú penziu. Dá sa v areály napapať aj iným spôsobom ako ponúkanou polpenziou alebo plnou penziou?
silviad
28.05.10,06:51
Pri bazénoch je bufet nie veľmi lacný ale čo už. Inak v hoteli je len tá jedna reštaurácia kde máte objednanú stravu. My sme to neskúšali, ale počula som, že aj tam sa dá objednať z jedálneho lístka, len treba dlho čakať. Oni viac doporučujú tie ich švédske.
Páčilo sa mi aj to, keď sme prišli na izbu čakala nás tam na stole misa s ovocím a osobným listom na stole len pre nás adresované. Dobrý nápad, mňa aspoň dostali!
zalobaba
28.05.10,06:55
Pri bazénoch je bufet nie veľmi lacný ale čo už. Inak v hoteli je len tá jedna reštaurácia kde máte objednanú stravu. My sme to neskúšali, ale počula som, že aj tam sa dá objednať z jedálneho lístka, len treba dlho čakať. Oni viac doporučujú tie ich švédske.
Páčilo sa mi aj to, keď sme prišli na izbu čakala nás tam na stole misa s ovocím a osobným listom na stole len pre nás adresované. Dobrý nápad, mňa aspoň dostali!

Vďaka za názor.
kotlas666
07.08.10,07:08
Dobry den
...chcem rodicom objednat na vikend neaky Wellness pobyt (asi v Turcianskych T.) , ale neviem si vybrat hotel , ktore tam ponukaju....Chcel by som neake procedure,bazen a neaky prijemny oddych v prirode..Rodicia budu mat 60rokov tak nieco kludnejsie by to malo byt ... dakujem za rady
arizona
07.08.10,08:28
Dobry den
...chcem rodicom objednat na vikend neaky Wellness pobyt (asi v Turcianskych T.) , ale neviem si vybrat hotel , ktore tam ponukaju....Chcel by som neake procedure,bazen a neaky prijemny oddych v prirode..Rodicia budu mat 60rokov tak nieco kludnejsie by to malo byt ... dakujem za rady
http://www.porada.sk/t111515-liecebne-pobyty-pre-seniorov.html
VieraPopluharova
07.08.10,08:29
Dobry den
...chcem rodicom objednat na vikend neaky Wellness pobyt (asi v Turcianskych T.) , ale neviem si vybrat hotel , ktore tam ponukaju....Chcel by som neake procedure,bazen a neaky prijemny oddych v prirode..Rodicia budu mat 60rokov tak nieco kludnejsie by to malo byt ... dakujem za rady

Odporucam Turcianske Teplice liecebny dom Velka Fatra ci uz nova alebo stara cast, stara je po rekonstrukcii, nova je dostavana minuly rok, obe su spojene, a ked chces nieco velmi dobre pre nich tak odporucam pobyt KLASIK v cene je stravovanie formou plnej penzie /svedske stoly/ lekarska prehliadka vstupna, procedury 3 na den /pri vstupnej prehliadke si mozu vybrat u lekara co im robi dobre/ volny vstup do bazena od 16 ,00 do 21,00hod. izby su vybavene chladnickou,televizorom, radiom, telefonom, kazda izba ma balkon, len na 1. poschodi balkony nie su, vsetky procedury sa daju vyziadat priamo vo Velkej Fatre, takze sa nemusia presuvat z hotela do hotela , ak ma pevnu linku T-COM tak teraz davaju zlavu myslim cca 20% z pobytu, ak objednas netom, tak su to myslim 3%, neviem ci sa to da zlucovat, odporucam obratit sa na p. Ing. Hruskovu na obchodnom je to zlate ziena, vyjde vzdy v ustrety.Ja tam pravidelne chodim na jar a na jesen uz 5 rokov miesto dovolenky.Ak maju radi aqapark tak i ten je tam. Je to tiché mestecko, kde je krasny park pred Velkou Fatrou, blizko su hory, a najdu sa i slusne kaviarnicky na kavu.Este som zabudla kazda izba ma samozrejme svoje vlastne socialne zariadenie, postelne pradlo sa meni 2 x do tyzdna, uteraky podla potreby i kazdy den, kupelna je vybavena i susicom na vlasy, s WC papierom tiez nie je problem.
Milada467
27.10.15,09:32
pre mňa hotela Alexandria v Luhačoviciach úplne top!!! bola som tam zatiaľ iba raz, s priateľom, ale chcem tam na nejaké tie pobytíky určite ešte zájsť. skúšali sme všeliaké pobyty, ale toto bolo zatiaľ najlepšie kam sme šli. Sme aj dosť nároční, hotel je fakt luxusní, pre nás veľká spokojnosť a odporúčame všetkým koho stretávame :) :) Neubytuvávajú deti do 12 rokov, takže je tam relatívne kľud :) :) z mojho pohľadu to bol pre mňa a priateľa rozprávkový romantický wellness pobyt, vonkajšími vplyvmi ničím nerušený :) :)
maan94
21.03.16,08:08
Ano, presne tak, tiež mám skúsenosť s hotelom Alexandria a možem ho len a len odporučiť. Samozrejme, v Luhačoviciach by mohol byť hotel dobrý aký by chcel keby to neboli LUHAČOVICE. Je to asi to najúžasnejšie mesto na svete. Tie ich stavby, tá architektúra a vobec všetko tam je krásne, vyžaruje z neho úžasný kľud a pohoda, proste na relax a odpočinok ako stvorené. V zmienenom hoteli som bola dvakrát, raz s manželom a raz s mamkou, vždy týždeň a vždy som si to nádherne užila. Je to luxusný hotel, s úžasným personálom a vynikajúcimi službami na vysokej úrovni.