Zavrieť

Porady

Liečebné pobyty pre seniorov

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť z osobnej skúsenosti nejaké kúpeľné, relaxačné pobyty pre seniorov ?
Ubytovanie by malo byť slušné, pekné, tiché prostredie (príp. blízko lesa), dobrá kuchyňa a nejaké procedúry,lekárska prehliadka a pod.?
Viem, internet ponúka desiatky "odkazov", ale ťažko je vybrať...
Preto prosím o nejaké tipy.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    arizona Pozri príspevok
    Niečo som popzerala a dala si poslať cenové kalkulácie.
    Som dosť prekvapená. Hoci som nevyberala nič extra luxusné, všetky ceny za 5-6 dňový pobyt sú nad 13.OOO sk
    Je to normálne ?
    Neviem, či babku radšej nepošleme lietadlom k moru
    Skús si pozrieť aj stránku www.sorea.sk, daj si vyhľadať seniorské pobyty, tam máš nad 55 rokov zľavy a tam nájdeš aj lepšie ceny.

    lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

    rada idem do detailov vecí lijana1
    moji svokrovci teraz absolvovali takýto pobyt v Bardejove a boli spokojní.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    A čo tak Bojnice? Je tam ticho, mám skúsenosti s procedúrami - výborné. Bola som tam na liečení, ale nebývala som tam. Keďže je to blízko, poznám to. Ani MHD nechodí až do kúpeľov.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ďakujem wagner.
    Vieš mi poradiť aj konkrétnejšie (napr. lieč.dom - názov)?

    Hľadám to pre maminu,ktorá sa rozhodla že narodky si niekde užije na pobyte. Na nete na obrázkoch vyzerá všetko pekne...ale nerada by som zle vybrala. Chcem,aby bola spokojná a užila si to...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    arizona Pozri príspevok
    Ďakujem wagner.
    Vieš mi poradiť aj konkrétnejšie (napr. lieč.dom - názov)?

    Hľadám to pre maminu,ktorá sa rozhodla že narodky si niekde užije na pobyte. Na nete na obrázkoch vyzerá všetko pekne...ale nerada by som zle vybrala. Chcem,aby bola spokojná a užila si to...
    arizona, pozri tu :

    http://www.kupele-bojnice.sk/

    v Bojniciach je krásne, sú tam teraz dva novootvorené liečebné domy, vonkajší bazén ...

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    A čo tak DUDINCE alebo Trenčianské Teplice tam je tiež fantasticky

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Naša babka sa včera vrátila z 10 dňového pobytu v Bojniciach, kúpili sme jej to k 70. narodeninám. Bývala v novom hoteli, každý deň procedúry, plávanie, strava výborná, prostredie veľmi pekné. Keby som si to mohla dovoliť (deti, práca, zdr.stav), hneď tam idem.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    arizona Pozri príspevok
    Ďakujem.
    Už nikto nevie poradiť ?
    skús novootvorený LYSEC-predpokladám, že aj JarkaL o tom píše. Vlani bol pred dokončením a už vtedy vyzeral suprovo.
    Naposledy upravil drobeceva : 13.05.09 at 12:34

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Niečo som popzerala a dala si poslať cenové kalkulácie.
    Som dosť prekvapená. Hoci som nevyberala nič extra luxusné, všetky ceny za 5-6 dňový pobyt sú nad 13.OOO sk
    Je to normálne ?
    Neviem, či babku radšej nepošleme lietadlom k moru

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    pozri aj kúpele Číž...
    ak sa mi podarí prehovoriť rodičov, tak senior-pobyt strávia tam...
    http://www.kupeleciz.sk/Public_html/...ty/Senior.html
    tiché prostredie, procedúry, ochotný personál... ale hlavným plusom je o niečo nižšia cena ako v iných strediskách, možnosť rybolovu a zabezpečenie odvozu rekreantov na stanicu k spojom

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Kúpele Bojnice sú dosť drahé, teda pokiaľ si to všetko platíš. Inak súhlasím s Evkou - Drobeceva, najnovší a najluxusnejší je Lysec. Vraj sú tam aj prezidentské apartmány. A vraj luxus nad luxus. Nebola som tam, pozrieť, ale mám to od jednej známej. Bola tam na brigáde - čistili a upratovali pred tým, ako sa to malo zariaďovať. Určite nájdeš aj niečo lacnejšie, ale možno máš ozaj pravdu - dovolenka pri mori je oveľa lacnejšia ako naše kúpele.

    ppaalloo je offline (nepripojený) ppaalloo

    ppaalloo
    Mám dobré skúsenosti zo senior pobytmi v Liptv.Jáne-AVENA,v Turč.Tepliciach,v Nimnici.Majú tam stále akcie,ceny výborné,všetko OK.VEĽA ZDRAVIA!

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Mne sa zdajú najlepšie a rozhodne najlacnejšie sú Sklené Teplice - sú priamo v lese, kuchyňa super, prostredie nádherné. www.kupele-skleneteplice.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.