alencek
21.10.08,20:24
Čo si myslíte o OVB? Máte s tým nejaké skúsenosti? Pracovali by ste tam?
Anna1974
21.10.08,18:28
Určite nie. Mám skúsenosť s jedným zamestnancom, ktorý ponúka produkty nasilu a v podstate nie to,čo človek potrebuje ale koľko si môže dovoliť platiť mesačne. A podla toho vám vyberú poistky. Okrem toho si myslím,že žiadna takáto maklérska spoločnosť a im podobná nemá šancu mať znalosti o všetkých produktoch poisťovní, pretože to niekedy nevedia ani pracovníci pracujúci v rámci jednej poisťovne, a tak mať objektívny pohľad.
Takže s OVB určite nie. Ich práca je to o tom len rýchlo uzavrieť poistky a mať výkony....
willma
21.10.08,19:10
endrju
21.10.08,19:15
OVB*
padro
21.10.08,19:31
veeeelmi zla skusenost!!! ... chcel som uver 100tis, nakoniec uver. nebol ale mal som byt rad, ze mi urobili poistku za 3tis mesacne... ti ludia co tam pracuju su po par tyzdnoch zblbnuti ako keby boli v nejakej sekte ...
Braňo
22.10.08,04:40
hmmm, až na to, že nadávať môžeš akurát na seba. s poistkou si musel súhlasiť a podpísať zmluvu.
padro
22.10.08,20:21
no nechcem hovorit o tom ake metody pouzivaju ked ti daju nieco podpisat,.... ale nie som az na tolko blbi takze u mne neuspeli..
Rudo111
30.07.09,19:11
Spolupracujem z OVB a tak viem posúdiť poprípade vyvrátiť niektoré veci. Je pravda že ponúkam poistenia ale je to iba malá časť mojej práce. Mojou úlohou je DLHODOBÉ zvyšovanie životnéj úrovne klientov. Mnohý ludia s ktorými som sa stretol ohovárali OVB lebo si mysleli že je každý iba poisťovák ktorý sa po podpise zmluvy ďalej nestará. Opak je však pravdou. Je to mnoho "produktov" ktoré sú pre klienta určené na mieru. Je iba na vašom poradcovi ako to pre vás prispôsobí a aký ste mu poskytli kapitál. Ak vám váš "poradca" hodil iba poistku a už sa nestará tak to nieje poradca ale iba na vás chce zarobiť. U mňa je prvoradé klienta zabezpečiť ale tak aby mal nejaký kapitál odložený bokom na nečakané výdaje a aby bol finančne zabezpečený aj v dôchodku a nie iba dnes. Záleži na tom na akého v kvázi poradcu ste natrafili. Ja sa snažím kloientom vyhovieť na 120% a ak je klient spokojný na 100% tak to podpíšeme ak váha tak to spolu preberieme ako by to chcel a pripravím niečo iné pre mňa osobne je klient na prvóm mieste a peniaze až na druhóm. Nieje lepší pocit ako keď vám klient zavolá a pozve vás na kávičku. To je môj názor. Každý je iný niekomu ide iba o peniaze a preto túto prácu dlho nevydržia robiť.
Juraj Hájko
17.10.09,00:26
tak tak. Aj ja som OVB-ák. A plne súhlasím. Nezatracujte firmu OVB, pretože to čo robí je prospešne. Ale treba zatracovať jednotlivých takzvaných poradcov. To čo niektorí vyvádzajú je už naozaj priveľa. Treba sa sťažovať na centrále, nie na fórach. Rovnako všade čítam na poradenské spoločnosti ako sú zlé, ktorá je najlepšia, tam sú zlí poradcovia, tam sú najlepší poradcovia. Je to stále o tom istom. Dobrých odporučte známym, na zlých sa sťažujte. Bez oficiálnej sťažnosti sa nikdy nič nebude riešiť. A potom trpia poctiví, pretože 100 dobrých vecí sa tu nenapíše a 1 zlá sa rozpíše na 10 fór. A nie sme zamestnanci !!!
Sterner79
07.07.11,11:26
Ahoj všetkým.
Dnes ma oslovil pán z OVB,ponúkal prácu.
Tažké sa rozhodnúť.Čítal som dosť veľa vecí na internete-dobré aj zlé.
Problem je stým že kto mal skúsenosti z OVB-hovorí zlé veci.Kto zas pracuje pre OVB-chráni OVB.
Otázka kde je pravda?
Sterner79
07.07.11,11:31
Ahoj,lenže vy pracujete s OVB-jednoznačné že ju chrániťe,otázkou je kde je pravda,lebo všetci čo vystúpili majú ZLE SKúSENOSTI Z OVB...
veronikasad
07.07.11,11:34
Ahoj všetkým.
Dnes ma oslovil pán z OVB,ponúkal prácu.
Tažké sa rozhodnúť.Čítal som dosť veľa vecí na internete-dobré aj zlé.
Problem je stým že kto mal skúsenosti z OVB-hovorí zlé veci.Kto zas pracuje pre OVB-chráni OVB.
Otázka kde je pravda?
aké máš vzdelanie ?

Moja skúsenosť z kurzu - ľudí, ktorí vedia viac ako prednášajúci, medzi sebou nepotrebujú ... (celé školenie bolo "tlačením kalerábov do hlavy". ke´d som chcela konkrétne informácie, nič som sa nedozvedela - mala som hladať klientov a produkty konzultovať so "šéfom")
xxx1341
07.07.11,11:34
veeeelmi zla skusenost!!! ... chcel som uver 100tis, nakoniec uver. nebol ale mal som byt rad, ze mi urobili poistku za 3tis mesacne... ti ludia co tam pracuju su po par tyzdnoch zblbnuti ako keby boli v nejakej sekte ...
presne tak!!!
peter977
08.07.11,19:31
V OVB zdochol pes!

Pôsobil som tam 2 roky. Je to ťažký job, veľmi ťažký, hlavne, keď si uvedomíte, že iné firmy kt. robia to isté platia svojím ľuďom za tie isté produkty o 2/3 viac....

Každý, čo príde do OVB a má aspoň 5 pohromade a fakt mu ide o klienta, tak zistí, že v OVB sedia hore len ľudia, ktorý sa dostali na svoje miesta v 90 rokov za smiešných kariérnych podmienok a hlavne na tom, že svojích kolegov a klientov poriadne okradli.

Áno v každej firme sú hieny to je proste pravidlo, no pokiaľ začínate a chcete zarobiť, vyhľadajte konkurenciu.

Produkty, sadzby pre klientov a parnetrské spoločnosti sú všade identické. Rozdiel je vo výške provízie!

A zapamätajte si - len poradca, ktorý dobre zarába nie je nútený robiť podvody na klientoch!!!!

Čím skôr si to uvedomíte, tým skôr budete mať aj dobré meno a kvalitných klientov!
prudky
08.07.11,20:07
aké máš vzdelanie ?

Moja skúsenosť z kurzu - ľudí, ktorí vedia viac ako prednášajúci, medzi sebou nepotrebujú ... (celé školenie bolo "tlačením kalerábov do hlavy". ke´d som chcela konkrétne informácie, nič som sa nedozvedela - mala som hladať klientov a produkty konzultovať so "šéfom")

Dokonca sa dalo zistiť (z niektorých slovných zvratov) u ktorého "šéfa" začínal prednášajúci.:D:D:D

PS
A ešte ti nenápadne predpísali plán :---.
peter977
08.07.11,20:19
Dokonca sa dalo zistiť (z niektorých slovných zvratov) u ktorého "šéfa" začínal prednášajúci.:D:D:D

PS
A ešte ti nenápadne predpísali plán :---.

Majú prepracovanú demagógiu a vymývanie mozgov, to sa musí uznať
BYZ
27.03.12,13:43
Ahoj, s OVB nemám dobré skúsenosti, dokonca oklamali môjho kamaráta Bez jeho vedomia mu vyplnili formuláre a dali mu IZP s účtom, ktorý ani nechcel. Stále iba presvedčajú, ale nehovoria o nevýhodách, ktoré sú v skrytých poplatkoch. Ich účelom je rýchly zisk na ľuďoch, ktorí sa tomu dobre nerozumejú. A každého si chcú získať svojimi psychologicko-analytickými rečami, ktorým obyčajný človek, ktorý sa nevenuje tomu biznisu nerozumie. NIKDY VIAC OVB