Bionda
16.05.05,13:32
Milí moji kamaráti, (hlavne Vladan a Braňo)
Sľúbila som fotku toho môjho krásavca, nuž ale čo so mnou, "krepá som" ako šľak a nedarí sa mi zrealizovať to.
Nuž dajte nejaký gríf ako na to (hoci je možné), že doma mi to strašne pomaly pracuje a problém je v tom.
Píšem vám, aby ste si nemysleli, že som na vás zabudla.
Psisko sedelo ako herec, ani sa nehlo, len aby som ho mohla fotiť a už len úsmev od ucha k uchu mu chýbal.
Keď napíšete návod na "nalepenie fotky", pridajte ako chcete, či celej postavy a či stačí fotka hlavy s ňufáčikom s kusom tela.

Vďaka vám
Andy
vladan
16.05.05,11:37
aďka, chceme aj postavu aj tvár a fotky sa prilepujú tak, že tento tvoj príspevok dáš upraviť a ak prídeš na koniec stránky, tak tam máš prílohy, a capneš to tam ... ja som tiež technický antitalent, takže odo mňa len toľko ... hej a ešte poznámka, nieže prilepíš nadrozmernú fotku, ktorú budem pozerať až hen zo šéfovej kancelárie, tak ako sa to voľakdy podarilo luebchenko :D ... no, Adi, skúšaj, budeme tvoje počiny sledovať! :D
luebchenko
16.05.05,15:13
Bionda, ty si tuším katka, že? Takže klikni na odpovedať na tému a úplne dolu máš v dodatočných možnostiach Priložené súbory - tlačítko pridať odobrať. Zaklikneš, otvorí sa ti stiahnuť súbor, zasa tlačítko Procházet - tam sa nasmeruješ na miesto v pc kde máš tvojho krásavca sejvnutého. Potvrdíš Otevřít a ešte aj Stiahnuť!!! - chvíľu počkaj, naskakujú zelené kocočky kým sa to nestiahne. Potom zavrieš okno a hop - a je tu Salam (môj miláčik drobučký, 52kilový :D ) - je to vidno dolu, zjavil sa tam priložený súbor. Fotku som predtým upravila cez fotoeditor na 10% veľkosti pôvodného obrázku, inak by to bolo, ako vladka spomínala cez 3 obrazovky :D. Takže šup šup, nech tu máme aj tvojho miláčika :)
Bionda
16.05.05,15:26
No hádam to bude fungovať, lepšie to neviem
luebchenko
16.05.05,15:33
:D to je práve tá druhokanceláriová verzia :) šak som ti hovorila, zmenši!!! - dá sa aj upraviť. Predtým než to prilepíš si to dakam ulož zmenšené a až to zmenšené prilep :) Ale je krásny zelenooký kukuč - u susedov sa taký istý volá Gimli :)
Bionda
16.05.05,16:26
človeče, lubchenko, ani si nevieš predstaviť čo mi to dalo práce, aby to bolo aspoň takto. Som tak trochu krepá, ale nakoniec aspoň toto.
Hlinkovx
16.05.05,16:32
BIONDA
tak to sa ti teda fakt podarilo....:(:(:(
skús to zmenšiť..ak si nevieš rady....tak sa ozvi..
anto
16.05.05,17:22
Kruci, to je veľký pes, ani na obrazovku mi nevošiel a to mám LCD 17". Čím ste ho krmili že je taký veľký, nežere on aj ľudí?
Mal by sa zmenšiť. Aby som mu videl na chvost, tak mu vidím iba na papuľu a aj to už mám strach.
Dá sa zmenšovať v Photoshope, ACDSEE a iných. Dobrý rozmer je tak 400x400 pixelov.
Ivenka
16.05.05,18:08
Ty kokso Bionda a to ma aj svoju posteľ ? ... ale je krásny.
Ivenka
16.05.05,18:20
A teraz vonku išiel jeden presne taký ako Tvoj drobček.
Bionda
17.05.05,04:38
Náš Biondo, keď mu je veľmi smutno spinká aj pri mne.
ZuzanaA
17.05.05,05:40
Môj Riči spinká pri mne aj keď mu nie je smutno :p
brm
17.05.05,09:35
to vyprávate o psoch alebo o manželoch?
Bionda
17.05.05,10:45
karkulka o psoch, však to vernejšie a v noci, keď ho ohlásim (myslím psa) aspoň sa teší, ten môj by len na mňa bručal
luebchenko
17.05.05,10:59
:D :D :D tiež som občas rada, že je aspoň ten pes v baráku :D
brm
17.05.05,12:41
:D :D :D tiež som občas rada, že je aspoň ten pes v baráku :Dto sa tá pravá ozvala, čo má prechodný pobyt v kancli...
luebchenko
18.05.05,15:26
no :( ale keď s tými "nežnými" polovičkami sa občas ozaj nedá... a ten pes sa teší ozaj, nefalšovane :D
Muška
18.05.05,21:42
no :( ale keď s tými "nežnými" polovičkami sa občas ozaj nedá... a ten pes sa teší ozaj, nefalšovane :DUž v tom mám galimatiáš,....prečo nadávaš partnerovi....že pes :eek:
brm
19.05.05,05:54
no :( ale keď s tými "nežnými" polovičkami sa občas ozaj nedá... a ten pes sa teší ozaj, nefalšovane :Daby mu domáci pán neurval chvost, povedz psiskovi nech s ním toľko nevrtí...
luebchenko
19.05.05,07:13
ten a urvať svojmu miláčikovi chvost?! to by som ja skôr bola na rade, keby bolo čo odseknúť :D!