Zavrieť

Porady

Biondo

Milí moji kamaráti, (hlavne Vladan a Braňo)
Sľúbila som fotku toho môjho krásavca, nuž ale čo so mnou, "krepá som" ako šľak a nedarí sa mi zrealizovať to.
Nuž dajte nejaký gríf ako na to (hoci je možné), že doma mi to strašne pomaly pracuje a problém je v tom.
Píšem vám, aby ste si nemysleli, že som na vás zabudla.
Psisko sedelo ako herec, ani sa nehlo, len aby som ho mohla fotiť a už len úsmev od ucha k uchu mu chýbal.
Keď napíšete návod na "nalepenie fotky", pridajte ako chcete, či celej postavy a či stačí fotka hlavy s ňufáčikom s kusom tela.

Vďaka vám
Andy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    aďka, chceme aj postavu aj tvár a fotky sa prilepujú tak, že tento tvoj príspevok dáš upraviť a ak prídeš na koniec stránky, tak tam máš prílohy, a capneš to tam ... ja som tiež technický antitalent, takže odo mňa len toľko ... hej a ešte poznámka, nieže prilepíš nadrozmernú fotku, ktorú budem pozerať až hen zo šéfovej kancelárie, tak ako sa to voľakdy podarilo luebchenko ... no, Adi, skúšaj, budeme tvoje počiny sledovať!

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Bionda, ty si tuším katka, že? Takže klikni na odpovedať na tému a úplne dolu máš v dodatočných možnostiach Priložené súbory - tlačítko pridať odobrať. Zaklikneš, otvorí sa ti stiahnuť súbor, zasa tlačítko Procházet - tam sa nasmeruješ na miesto v pc kde máš tvojho krásavca sejvnutého. Potvrdíš Otevřít a ešte aj Stiahnuť!!! - chvíľu počkaj, naskakujú zelené kocočky kým sa to nestiahne. Potom zavrieš okno a hop - a je tu Salam (môj miláčik drobučký, 52kilový ) - je to vidno dolu, zjavil sa tam priložený súbor. Fotku som predtým upravila cez fotoeditor na 10% veľkosti pôvodného obrázku, inak by to bolo, ako vladka spomínala cez 3 obrazovky . Takže šup šup, nech tu máme aj tvojho miláčika
    salam.JPG  

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    to je práve tá druhokanceláriová verzia šak som ti hovorila, zmenši!!! - dá sa aj upraviť. Predtým než to prilepíš si to dakam ulož zmenšené a až to zmenšené prilep Ale je krásny zelenooký kukuč - u susedov sa taký istý volá Gimli

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    človeče, lubchenko, ani si nevieš predstaviť čo mi to dalo práce, aby to bolo aspoň takto. Som tak trochu krepá, ale nakoniec aspoň toto.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    BIONDA
    tak to sa ti teda fakt podarilo....
    skús to zmenšiť..ak si nevieš rady....tak sa ozvi..

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Kruci, to je veľký pes, ani na obrazovku mi nevošiel a to mám LCD 17". Čím ste ho krmili že je taký veľký, nežere on aj ľudí?
    Mal by sa zmenšiť. Aby som mu videl na chvost, tak mu vidím iba na papuľu a aj to už mám strach.
    Dá sa zmenšovať v Photoshope, ACDSEE a iných. Dobrý rozmer je tak 400x400 pixelov.
    Naposledy upravil anto : 17.05.05 at 09:46
    3_8_11v.gif  

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    karkulka o psoch, však to vernejšie a v noci, keď ho ohlásim (myslím psa) aspoň sa teší, ten môj by len na mňa bručal

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    tiež som občas rada, že je aspoň ten pes v baráku

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    luebchenko
    tiež som občas rada, že je aspoň ten pes v baráku
    to sa tá pravá ozvala, čo má prechodný pobyt v kancli...

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    no ale keď s tými "nežnými" polovičkami sa občas ozaj nedá... a ten pes sa teší ozaj, nefalšovane

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    luebchenko
    no ale keď s tými "nežnými" polovičkami sa občas ozaj nedá... a ten pes sa teší ozaj, nefalšovane
    Už v tom mám galimatiáš,....prečo nadávaš partnerovi....že pes

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    luebchenko
    no ale keď s tými "nežnými" polovičkami sa občas ozaj nedá... a ten pes sa teší ozaj, nefalšovane
    aby mu domáci pán neurval chvost, povedz psiskovi nech s ním toľko nevrtí...

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    ten a urvať svojmu miláčikovi chvost?! to by som ja skôr bola na rade, keby bolo čo odseknúť !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.