02Michaela
05.11.08,19:32
Chcela by som poradiť. Mala som súd s bývalým manželom, kde som žiadala o zvýšenie výživného. Vzdala som sa odvolania aj keď som s rozhodnutím sudcu nebola spokojná, nakoľko obhajoval môjho bývalého manžela, ktorý má čistý príjem 22.000,- Sk. Ja mám len výžiné od bývalého manžela. Lenže sudca ma neoboznámil, aké náklady uviedol bývalý, že má a či to nejako dokladoval. Dva dni po súde som bola nazdrieť do spisu na súde, kde som zistila, že bývalý manžel nijako nedokladov svoje výdavky, len na dva papiere napísal, aké on má výdavky. Taktiež uviedol, že po rozvode zobral úver, ktorý spláca. Lenže, manžel je vedení na čiernej listine bánk, kde mu úver žiadna banka nedá, nakoľko neplatil ani úvery, ktoré mal počas manželstva. Môžem podať odvolanie na súd, aj keď som sa vzdala odvolania, že bývalý manžel uviedol na súde nepravdu, nezdokladoval svoje výdavky a dokonca klamal, keď uviedol, že platí úver, ktorý vzal po rozvode???
Poradťe prosím.
willma
05.11.08,18:50
odvolania si sa vzdala, takže asi len dovolanie, prípadne nové súdne pojednávanie.