Zavrieť

Porady

Uvedenie nepravdivých údajov na súde

Chcela by som poradiť. Mala som súd s bývalým manželom, kde som žiadala o zvýšenie výživného. Vzdala som sa odvolania aj keď som s rozhodnutím sudcu nebola spokojná, nakoľko obhajoval môjho bývalého manžela, ktorý má čistý príjem 22.000,- Sk. Ja mám len výžiné od bývalého manžela. Lenže sudca ma neoboznámil, aké náklady uviedol bývalý, že má a či to nejako dokladoval. Dva dni po súde som bola nazdrieť do spisu na súde, kde som zistila, že bývalý manžel nijako nedokladov svoje výdavky, len na dva papiere napísal, aké on má výdavky. Taktiež uviedol, že po rozvode zobral úver, ktorý spláca. Lenže, manžel je vedení na čiernej listine bánk, kde mu úver žiadna banka nedá, nakoľko neplatil ani úvery, ktoré mal počas manželstva. Môžem podať odvolanie na súd, aj keď som sa vzdala odvolania, že bývalý manžel uviedol na súde nepravdu, nezdokladoval svoje výdavky a dokonca klamal, keď uviedol, že platí úver, ktorý vzal po rozvode???
Poradťe prosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Uvedenie nepravdivých údajov na súde

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.