stefbel
06.11.08,10:23
Čaute nevie mi nejaký odborník poradiť? Mám tlačiareň HP kde som dável vždy originál farby, no potom mi začali schnuť ako som vyšiel školu a oni boli dosť drahé. Tak som sa nehal nahovoriť v shopping palace v BA na kúpu neorig. farieb, že však oni neuškodia. Po čase mi tlačiareň začala robiť pravidelné biele pásiky kde nič nevitlačila ( vodorovné). Skúšal som aj čistiť z vonku ako som sa vedel dostať tie trisky ale nič nepomáhalo. Myslíte, že sa to dá opraviť? Alebo mám kúpiť inú? Resp. ak sa to dá opraviť, či sa to oplatí.
ďakujem
Black
06.11.08,09:31
Pravdepodobne sú zaschnuté trisky. Predpokladám, že máš atramentovú náplň, ak áno, tak skús ponoriť kartridž do teplej vody (ale iba na mieste kde sú trisky). Osuš ich potom servitkou a skús vytlačiť.
stefbel
06.11.08,09:44
som volal teraz do servisu a sa tvarili ze presne vedia o com je rec, ze odisla nejaka hlava, ze nerentabilna oprava, ze za tu cenu si kupim novu, ale ta tlaciaren je prakticky nova to bude dost zle ak mali pravdu, ono to totiz robi aj ked som vymenil cartrige za nove.
rozeta
06.11.08,09:48
mne sa zase stalo že mi vypisuje že kazety nie sú kompatibilné s tlačiarňou - ako by som ich tam asi vtrepala keď nie sú dobré? a pritom sú nové zo značkového obchodu a zo začiatku fungovali normálne no asi po 2 týždňoch nepoužívania začali štrajkovať. asi sa fakt neoplatí kupovať lacnú tlačiareň, no načo mi je doma drahá, keď ju nevyužijem.
luigi72
06.11.08,14:23
Čaute nevie mi nejaký odborník poradiť? Mám tlačiareň HP kde som dável vždy originál farby, no potom mi začali schnuť ako som vyšiel školu a oni boli dosť drahé. Tak som sa nehal nahovoriť v shopping palace v BA na kúpu neorig. farieb, že však oni neuškodia. Po čase mi tlačiareň začala robiť pravidelné biele pásiky kde nič nevitlačila ( vodorovné). Skúšal som aj čistiť z vonku ako som sa vedel dostať tie trisky ale nič nepomáhalo. Myslíte, že sa to dá opraviť? Alebo mám kúpiť inú? Resp. ak sa to dá opraviť, či sa to oplatí.
ďakujem


Podobný problém sa riešil tu: http://www.porada.sk/t94229-problem-s-novou-naplnou.html
jundof
18.06.12,16:28
Chcel by som sa aj ja niečo spýtať, keď chcem tlačiť tak my ukáže, že ju mám odpojenú ale mám ju vždy zapojenú, skúšal som aj preinštalovať ale nepomohlo.