KatarinaGa
13.11.08,18:02
Prosim poradte. Pred 2 rokmi sme si na Vianoce kupili spolocny darcek, LCD TV znacky LG za takmer 35 tis. Asi po roku sa nam zacal na jednej strane robit dost vyrazny pasik v mieste, kde koncila hranica obrazovky, ked sme si ju prepli do ineho rezimu. Dlhy cas sme pozerali zas v inom rezime a cakali, ci pasik sam nezmizne. Nezmizol, tak sme boli TV pred mesiacom reklamovat. Dnes nam prislo vyrozumenie, ze reklamaciu neuznavaju, ze v manualy k TV (ma asi 400 stran) je upozornenie, ze sa nema dlhsie pouzivat jeden rezim obrazovky. Dali sme to este presetrit nezavislemu technikovi, ale velku sancu tomu nedavam. Kam sa obratit? Napadla ma SOI, ale kedze spolocnost LG je kryta tym, ze na tento problem upozornuje (hoc mini pismenkami v 400 stranovej velkej knizke), pochybujem, ze budem uspesna.
Tak sa pytam, na co mi je TV s niekolkymi rezimami obrazovky, ked ich nemozem vyuzivat dlhsiu dobu, pretoze je potom nepouzitelna? Na koho sa mam obratit, aby som sa mohla domoct svojich prav? Chcem nezavadnu TV, za ktoru som si riadne zaplatila a uzivala vsetky jej funkcie, ktore mi boli ponuknute...