rohff11
16.11.08,22:27
Teraz som našiel na nete info ohľadom IB tatra banky, a postnul som link, aby každý vedel, a spravil si na to svoj názor. Tu som dostal správu od Richarda , mám pocit, že aj po 19 r. vládne nesloboda, diskriminácia, proste totalita, aspoň ja mám taký pocit! Ak by ste chceli vedieť viac o bezpečnosti internetbankingu TB tak ma kontaktujte :)

PS: Richard viem že máš banner TB a musíš z niečoho žiť ale toto sa nerobí!

a zase mi zrušil tému , tak to je sila, vraj ohováranie a koho????
Richard
16.11.08,21:48
Ok, takže ak si nepochopil zmysel Porady, tak ešte raz, hoci si to dostal spolu s upozornením!

K "akože" téme o Tatrabanke:
Založil si tému, kde nebolo ani jedno slovo okrem linku na nejakú webstránku. Ja som ten link ani neotváral a tvoju tému vymazal.
Dôvod je ten, že Porada nie je katalóg, alebo vyhľadávač. Porada je stránka zameraná na riešenie problémov, nie katalóg liniek.
Ďalší dôvod, rubrika odporúčam neslúži na sťažnosti.
Toto je napísané pod rubrikou kde si to pridal:
"Kúpili ste dobre? Pochváľte sa! Hľadáte? Spýtajte sa!"

Ďalej, už si tu raz spamoval, takže ťa mám označeného ako spamera. Akúkoľvek tému s linkom od spamera mažem.

Druhá téma bola zmazaná z podobného dôvodu. Sťažuješ sa v rubrike odporúčam. Navyše veľmi neeticky. Ohováraš konkurenciu. Prepáč nielenže tu robíš na Porade neporiadok, ale ju ešte zneužívaš na svoje neetické pohnútky.

Takže SPAM, nevhodný obsah, ohováranie konkurencie.
A ešte sa ideš verejne sťažovať. Hmmm

Tak ako som ti napísal v upozornení, pri najbližšom porušení dobrých mravov na Porade budeš vylúčený. Môj posledný koment.
rohff11
16.11.08,21:56
Dobre keď si už tykáme, ja som nikomu nič neurobil, a za svojimi slovami si aj stojím! Ja viem, že je to tvoj portál/ stránka a ty si tu vedúci, ja som založil 2 témy, 1. k internetbankingu Tatra Banky, tam autor pojednával o bezpečnosti, ale ty tu máš zaplatené od TB, a tak si to zmazal, lebo by nebolo na kávu!
2. téma profesia.... tam som len poukazoval na reálny fakt čo sa stalo nič nebolo vymyslené ani za cieľ ohovárať to nebolo myslené!
Osobne mám pocit akokeby som žil za komunistov, ak tu chceš mať len tety účtovníčky nech sa páči, ale ľudia si sami spravia názor! Aj zlá reklama je reklama, a nechcel by som to takto riešiť ja mám na svojej stránke odkaz na poradu a chcem aby to tak ostalo.
PS: mier!
Richard
16.11.08,22:27
Od tvojej konštrukcie o Tatrabanke sa rázne dištancujem. Daj si námahu a nájdeš tu tému kde sa o nej diskutuje.
K ostatnému, nebudem sa opakovať.

Ešte pred tým ako som zmazal tieto dve témy som musel mazať tvoju tému na MOJSTYL.sk kde si do hitparády štýlových vecí dal spam na tvoju činnosť.

Zjavne máš svoje chápanie o tom na čo ktoré stránky slúžia.
Žiaľ nezhoduje sa to so zámermi vytvorenia týchto stránok.
Chobot
16.11.08,22:57
Dobre keď si už tykáme, ja som nikomu nič neurobil, a za svojimi slovami si aj stojím! Ja viem, že je to tvoj portál/ stránka a ty si tu vedúci, ja som založil 2 témy, 1. k internetbankingu Tatra Banky, tam autor pojednával o bezpečnosti, ale ty tu máš zaplatené od TB, a tak si to zmazal, lebo by nebolo na kávu!
2. téma profesia.... tam som len poukazoval na reálny fakt čo sa stalo nič nebolo vymyslené ani za cieľ ohovárať to nebolo myslené!
Osobne mám pocit akokeby som žil za komunistov, ak tu chceš mať len tety účtovníčky nech sa páči, ale ľudia si sami spravia názor! Aj zlá reklama je reklama, a nechcel by som to takto riešiť ja mám na svojej stránke odkaz na poradu a chcem aby to tak ostalo.
PS: mier!

Už som tu raz jednému členovi porady písal, že asi nežil v bývalom režime, ak prácu administrátora a moderátorov na porade označuje ako cenzúru, diskrimináciu a totalitu. Asi si trošku pletieš pojmy, pretože tu ide o moderovanie a usmernenie debaty, a to je trošku rozdiel od cenzúry.

Alebo mi chceš tvrdiť, že Daniel Kajcer v relácii Na telo je cenzorom a nie moderátorom?
rohff11
17.11.08,08:15
Dnes ako iste viete máme 17. november, a tu hľa Richard, Chobot a nejaká Iši, sú proti mne, tu vidno že komunizmus ešte nepadol, človek si nemôže slobodne založiť tému ( veľa som ich nezaložil tak nemôžem byť spamer) Tak v 1. som pojednával o službe profesia,merces, kde sa vyjadrili už 2 poraďáci, myslím že téma by sa rozvíjala aj naďalej, pokial by ju niekto nezavrel! A téma TB už sa opakujem, ani krivé slovo ani čo i len náznak niečoho tu človek nemôže povedať, lebo TB platí PORADE, a tak by niekto nemal na kávu, je to smutné :( aj po 19 r. vládne diskriminácia, nesloboda, pritom chcem upozorniť na to, že R. porušuje ústavu SR!
Darina1234
17.11.08,08:28
Myslim, že na Porade bolo viac priložených linkov a nezmazali sa.
willma
17.11.08,08:29
čo keby si prestal prskať?
Richard
17.11.08,09:54
Myslim, že na Porade bolo viac priložených linkov a nezmazali sa.
Skôr by som myslel na to, že koľko ich bolo zmazaných a že ich niekto musel mazať.
Ak niekto založí tému a nič tam nenapíše len priloží link tak to považujem za nevhodný obsah a tiež SPAM. Nie sme katalóg liniek. Považujem to za maximálne neetické, chodiť po stránkach a prilepovať linky. To, že tu môže užívateľ založiť tému neznamená, že si tu môže kto chce beztrestne prilepovať čo chce.

To že to bola Tatrabanka je náhoda. Kľudne si tu o nej píšte, ale PÍŠTE nie prihadzujte linky.
Nie je to ani prvá ani posledná téma či príspevok, ktorá bola zmazaná práve kvôli tomu, že niekto tu pridal LEN link. Ak to tu pridáva človek, ktorý rozširuje na našich stránkach SPAM na svoje služby, tak to platí dvojnásobne.


Navyše čo sa týka toho že Tatrabanka sponzoruje Poradu, tak všetci môžeme byť len radi. Narozdiel od SPAMEROV prispieva na túto stránku. SPAMeri nás len oberajú o čas.

Porada nie je lampáreň. Ak si niekto mýli slobodu prejavu s robením bordelu na Porade, tak pardon.

Ak niekto, kto prevádzkuje službu prieskum platov a pracovných ponúk ohovára na Porade Profesiu a Merces, tak je to neetické ohováranie konkurencie. Inak tie argumenty čo použil, asi nás tu má za blbých.
Ešte sa tu snaží aj ohovárať mňa, že porušujem ústavu. To už asi fakt patrí do môjho blogu pikošiek (http://www.porada.sk/blog.php?b=264), ktoré človek zažije pri administrovaní stránky.


Ja som nezmazal názory ostatných, iba toho kto tu ohovára. Ostatní sú bežní užívatelia a mohli sa vyjadriť. Tému som zatvoril, pretože rubrika odporúčam nie je o sťažnostiach.

Naschvál som robil rubriku ODPORÚČANÍ, aby sme si vedeli PORADIŤ a odporučiť, nie posťažovať sa.
Nie som ochotný administrovať rubriku sťažností a zisťovať kto koho ohovára a potom riešiť sťažnosti firiem, ktoré sa tu očierňujú (už som to zažil, ďakujem).
Každý vie nadávať a sťažovať sa, ale odporučiť niekoho na to je lenivý. Pravdepodobne zruším celú rubriku, pretože sa už viackrát takto zneužila.
Richard
17.11.08,10:04
tu vidno že komunizmus ešte nepadol, človek si nemôže slobodne založiť tému ( veľa som ich nezaložil tak nemôžem byť spamer)

Ak sa za SPAMERA považuje ten čo má veľa príspevkov, tak týmto pozdravujem všetkých VIP členov, a asi ich premenujem na SPAMEROV :D

rohff, moja snaha ti niečo vysvetliť asi nemá zmysel...
vzdávam to
rohff11
17.11.08,10:07
Tvrdenie proti tvrdeniu, dobre beriem ja som ten zlý vraj SPAMER, no už mám aj titul :) , ty dobre vieš aké IPčky ti tu a čo píšu, ja som založil len pár tém/ príspevkov! Sloboda prejavu znamená vyjadriť svoj názor a to už dobrý alebo zlý, ja som tam nič a nikoho neohováral! Tak človek sa nemôže ani slobodne vyjadriť, vždy len chváliť a chváliť, aj teba R. chválim, za to aký máš prístup, keby si bol férový tak by si to tam nechal alebo by si ma kontaktoval v zmysle :,, doplň tam nejaké info aby som ti to nezrušil,, aj tak sa to dalo riešiť! a kto chce vedieť o TB tak ten ma kontaktuje, Nabudúce ťa najprv asi kontaktujem aby si mohol cenzúrovať ďalej!
Jozef Mihál
17.11.08,10:11
rohff, patrím medzi tých, čo sa na porada.sk o 100 6 sťažovali na Tatra banku a žiaden z mojich príspevkov doteraz vymazaný nebol.

http://www.porada.sk/t50636-hypotekarny-uver-z-tatrabanky.html
rohff11
17.11.08,10:14
rohff, patrím medzi tých, čo sa na porada.sk o 100 6 sťažovali na Tatra banku a žiaden z mojich príspevkov doteraz vymazaný nebol.

čím to asi bude? :)
Jozef Mihál
17.11.08,10:16
Asi tým, že som kamarát s Richardom, no čím asi.
rohff11
17.11.08,10:20
Asi tým, že som kamarát s Richardom, no čím asi.
ja som ale pako, že ma to nenapadlo :cool:
Richard
17.11.08,10:23
Ak chceš napíš do kaviarne o TB to čo chceš (ak je to založené na pravde).
Nesmieš však založiť tému v ktorej je len link (po tomto incidente si tam od teba neželám žiaden link).
Takisto to nepíš do rubriky odporúčam, pretože odporúčanie to isto nebude.

O Mercesi a Profesii tu nepíš nič, pretože je to konkurent tvojej stránky a u mňa to je ohováranie, nekalá súťaž a zneužívanie stránky Porada.sk na svoj osobný prospech.

Vzhľadom na to, že máš problém pochopiť určité pravidlá, ktoré sa dodržiavajú pri podnikaní a tiež pri prispievaní do otvorených stránok, ťa pri najbližšom porušení vylúčim.
rohff11
17.11.08,10:28
Ak chceš napíš do kaviarne o TB to čo chceš (ak je to založené na pravde).
Nesmieš však založiť tému v ktorej je len link (po tomto incidente si tam od teba neželám žiaden link).
Takisto to nepíš do rubriky odporúčam, pretože odporúčanie to isto nebude.

O Mercesi a Profesii tu nepíš nič, pretože je to konkurent tvojej stránky a u mňa to je ohováranie, nekalá súťaž a zneužívanie stránky Porada.sk na svoj osobný prospech.

Vzhľadom na to, že máš problém pochopiť určité pravidlá, ktoré sa dodržiavajú pri podnikaní a tiež pri prispievaní do otvorených stránok, ťa pri najbližšom porušení vylúčim.
takže pre mňa z toho vylýva asi toto,ja to poviem asi zjednodušene po slovensky: drž h... a krok? aha už chápem:mad:
AHA
17.11.08,10:38
ty dobre vieš aké IPčky ti tu a čo píšu [/quote]:eek:
Prepáčte ja sa väčšinou do týchto tém nezapájam ale prečo urážate ľudí ktorý sa snažia niekomu poradiť ? Len preto, že sa cítite ublížený? Myslým, že je tu dosť tém ktoré môžte sledovať a ak viete a chcete aj poradiť.
endrju
17.11.08,11:06
takže pre mňa z toho vylýva asi toto,ja to poviem asi zjednodušene po slovensky: drž h... a krok? aha už chápem:mad:
:eek:
Brani Ti azda Richard, aby si na Tvoje vlastne internetove stranky umiestnil link na akukolvek inu stranku podla Tvojho uvazenia?
Brani Ti azda Richard, aby si na Tvojich vlastnych internetovych strankach vyjadril svoj nazor na cinnost kohokolvek?
Brani Ti azda Richard, aby si na Tvojich vlastnych internetovych strankach otvoril volnu diskusiu s kymkolvek o comkolvek?
Umiestnuje azda Richard na Tvojich vlastnych internetovych strankach bez Tvojho suhlasu odkazy na akekolvek stranky (vratane svojich vlastnych)?
Preco povazujes za obmedzovanie slobody prejavu prave to, ze Ta Richard upozorni na neprijatelnost niektorych sposobov spravania na jeho strankach?
:confused:
Danila
17.11.08,11:10
Tvrdenie proti tvrdeniu, dobre beriem ja som ten zlý vraj SPAMER, no už mám aj titul :) , ty dobre vieš aké IPčky ti tu a čo píšu, ja som založil len pár tém/ príspevkov! Sloboda prejavu znamená vyjadriť svoj názor a to už dobrý alebo zlý, ja som tam nič a nikoho neohováral! Tak človek sa nemôže ani slobodne vyjadriť, vždy len chváliť a chváliť, aj teba R. chválim, za to aký máš prístup, keby si bol férový tak by si to tam nechal alebo by si ma kontaktoval v zmysle :,, doplň tam nejaké info aby som ti to nezrušil,, aj tak sa to dalo riešiť! a kto chce vedieť o TB tak ten ma kontaktuje, Nabudúce ťa najprv asi kontaktujem aby si mohol cenzúrovať ďalej!No, ja dnes využijem tento sviatočný deň. Symbol slobody a demokracie, právo na názor. Pozrela som si svoje príspevky vzhľadom na honosný nadpis. Prišiel si viac brať, ako dávať, a nikto ti to nevyčítal. Ja nepatrím medzi R priateľov, ako ho nazývaš. Ani ho tu nevychvaľujem. Ani on mňa. Ale jeho prácu na Porade si vážim. A na mňa bol prísnejší ako na teba, a vôbec ma to nevyrušuje. Nevadí.:)Ale tvoje výhrady sú neopodstatnené a zbytočné. Zrejme je deň sviatočný a R veľmi zhovievavý, u mňa by si bol na žltú....:D;) Minimálne za tie platy. Konečne mám príležitosť ti to povedať. Pekný deň ti prajem.:)
Richard
17.11.08,11:48
Danila, za každú tú tému dostal kartu s upozornením. V tejto téme sa prišiel pobúrený posťažovať...
JankaO
17.11.08,12:11
takže pre mňa z toho vylýva asi toto,ja to poviem asi zjednodušene po slovensky: drž h... a krok? aha už chápem:mad:

Sloboda prejavu patrí síce k základným právam človeka v demokratickej spoločnosti, čo ani nikto nepopiera, avšak právo na slobodu prejavu znamená aj povinnosť a zodpovednosť za spôsob a formy jeho realizácie tak, aby právo pre jedných nebolo bezprávím pre druhých. Ste si istý, že niektoré Vaše príspevky neboli porušením zákona??? ( napr: Občianskeho zákonníka, zákona o reklame ...)?
rohff11
17.11.08,12:18
Sloboda prejavu patrí síce k základným právam človeka v demokratickej spoločnosti, čo ani nikto nepopiera, avšak právo na slobodu prejavu znamená aj povinnosť a zodpovednosť za spôsob a formy jeho realizácie tak, aby právo pre jedných nebolo bezprávím pre druhých. Ste si istý, že niektoré Vaše príspevky neboli porušením zákona??? ( napr: Občianskeho zákonníka, zákona o reklame ...)?
ja osobne nie som si toho vedomý, ja som založil tému ktorá bola bez upozornenia zmazaná, a kto chcel sa vyjadril, kto nie tak nie, diskusia by pokračovala, chcel som vedieť vaše názory, skúsenosti.. ale až teraz zisťujem , že cenzúra na porade je a aj bude!
JankaO
17.11.08,12:29
ja osobne nie som si toho vedomý, ja som založil tému ktorá bola bez upozornenia zmazaná, a kto chcel sa vyjadril, kto nie tak nie, diskusia by pokračovala, chcel som vedieť vaše názory, skúsenosti.. ale až teraz zisťujem , že cenzúra na porade je a aj bude!
To, že nie Ste si vedomý porušenia zákona, neznamená, že Ste ho nemusel porušiť. Ak admin zistí, že na stránke, za ktorú zodpovedá je niečo, čo tam nemá byť, pričom Vás na to upozorní a Vy to ignorujete, ani iné urobiť nemôže, ako to zmazať. Myslím, že sme tu všetko dospelí ľudia a nelomcuje nami ješitnosť.
rohff11
17.11.08,12:37
práve som obdržal e-mail od nemenovanej osoby, ktorá bola členom porady, a pov. mi že s pánom R. to je ako boj s veternými mlynmi, ja tu nechcem robiť rozbroje, ale ako skúsený admin mi mal dať podnet aby som to trocha upravil ten príspevok, ale ľudia si spravia názor sami!
endrju
17.11.08,12:40
... cenzúra na porade je a aj bude!
:rolleyes:
Niekolkokrat si uz zopakoval v roznych podobach toto tvrdenie. :confused:
Rozdiel medzi cenzurou a moderovanim Ti vysvetlil aj Richard a aj Chobot. Nebudem preto opakovat ich prispevky. Ty vsak dalej tvrdis, ze na tomto fore si cenzurovany. Nikto Ti Tvoj nazor neberie.
Ked Ti tak velmi zalezi na posobeni na "necenzurovanom" fore, myslim si, ze prilezitost na "sebarealizciu" najdes na niektorom inom internetovom fore.
Preco sa chces "necenzurovane" vyjadrovat prave na porada.sk, ked majitel tohoto fora je taky tvrdy "cenzor"?

Ked som sa uz vynimocne zapojil do diskusie tohoto typu, tak si dovolim uviest aj moj nazor na "cenzuru" na tomto fore: S v uvode citovanym vyjadrenim v pritomnom case nesuhlasim. Dufam, ze nebudem mat dovod niekedy v buducnosti moj nazor prehodnotit.
Danila
17.11.08,13:11
práve som obdržal e-mail od nemenovanej osoby, ktorá bola členom porady, a pov. mi že s pánom R. to je ako boj s veternými mlynmi, ja tu nechcem robiť rozbroje, ale ako skúsený admin mi mal dať podnet aby som to trocha upravil ten príspevok, ale ľudia si spravia názor sami!
Nie si sám. Aspoň máš možnosť vidieť, ako ťa pisateľ/ka/ verejne nepodporil, či podporil. Ja to nazývam pokrytectvo. Možno tebe tak, a tu, verejne onak. nech je aj baran sýty, aj ovca celá. Môj problém je, že veci nazývam pravým menom. Sú názory, že za monitorom skrytý človek je odvážny a povie to, čo by verejne nepovedal. Ja som opačný prípad, monitor a on-line ma brzdí, koriguje. Ak by som mala dotyčného zoči-voči, bariéry by spadli a volila by som inú priamu reč. Pokrytci to majú o to jednoduchšie.:);) Ako si to práve dokázal.
ajobs
17.11.08,13:33
ja osobne nie som si toho vedomý, ja som založil tému ktorá bola bez upozornenia zmazaná, a kto chcel sa vyjadril, kto nie tak nie, diskusia by pokračovala, chcel som vedieť vaše názory, skúsenosti.. ale až teraz zisťujem , že cenzúra na porade je a aj bude!

Čítal si už ? http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
rohff11
17.11.08,13:46
Nie si sám. Aspoň máš možnosť vidieť, ako ťa pisateľ/ka/ verejne nepodporil, či podporil. Ja to nazývam pokrytectvo. Možno tebe tak, a tu, verejne onak. nech je aj baran sýty, aj ovca celá. Môj problém je, že veci nazývam pravým menom. Sú názory, že za monitorom skrytý človek je odvážny a povie to, čo by verejne nepovedal. Ja som opačný prípad, monitor a on-line ma brzdí, koriguje. Ak by som mala dotyčného zoči-voči, bariéry by spadli a volila by som inú priamu reč. Pokrytci to majú o to jednoduchšie.:);) Ako si to práve dokázal.
dotyčná osoba sa asi nechce alebo nemôže prihlásiť a je to smutné, ale určite to nebol mail na 2 riadky :) ja poviem len jedno ,, čestnosť a odvaha ,, to je heslo légie a to ti nikto nemôže zobrať!
m.hladka
17.11.08,15:01
Je smutné, že práve v tento významný deň a práve na tejto stránke "porada" vznikla takáto prestrelka....
Preto navrhujem ukončiť túto tému a nereagovať ďalej.
Toto tu nepatrí!
George Michael
17.11.08,17:58
Ak by toto bola moja stránka, tak celú túto tému aj so všetkými príspevkami vymažem. Ak niekto chce kritizovať a očierňovať, môže si tak robiť na svojich vlastných stránkach.
danushka
17.11.08,18:55
Kľudne ho môžeš pomenovať - bol to Milan Karas, nám veľmi dobre známa "firma". :D:D
...sa tu rehocem, aj mne to napadlo...chvíľku som si aj myslela, že som domýšľavá...