uctulienka
17.11.08,20:44
Dovolte aby som sa predstavila. Mam vyse sestdesiat rokov, stale pracujem ako uctovnicka vo verejnej sprave. Uctujem v organizaciach zriadenych obcou, v malej prispevkovej /RK/ a v neziskovej organizacii. Poradu uz poznam asi dva roky, avsak zaregistrovala som sa az ked syn obstaral domáci internet, pretoze v robote nemam cas./ako vsetci dochodci/. Som rada, ze takáto stránka existuje a rada sa na nu obraciam v pripade, ked nieco potrebujem. Ked bude potrebovat nieco niekto z Vas rada pomozem. Uctulienka.
tinaM
17.11.08,20:15
Uctulienka, tak vítaj medzi nami.:) Verím, že aj my sa voľačo naučíme od skúsenej dlhoročnej účtovníčky.
Pekný večer.
uctulienka
18.11.08,20:05
Dakujem za privitanie.
michelle84
19.11.08,05:16
Tešíme sa, že si prišla medzi nás a samozrejme sa tešíme aj na Tvoje rady. My tiež radi pomôžeme, keď to bude v našich silách.
julinka1
25.11.08,10:14
ahojte,
som tu nová, ale už teraz sa teším na spoluprácu s vami :)
Anja111
25.11.08,10:15
ahojte,
som tu nová, ale už teraz sa teším na spoluprácu s vami :)
Tak vitaj a cíť sa tu dobre...
uctulienka
25.11.08,19:48
Julinka,Anja tesim sa na spolupracu
uctulienka
25.11.08,20:23
Zobrala som si cas a poprezerala som si rozne porady a zistila som,ze som v spolocnosti velmi mudrych ludi a ochotnych pomoct. Som rada ,ze som s Vami. Uctovnikom a uctovnickam zelam vela sily a zdravia do "nasich dni" ktore nas co nevidiet prikvačia (inventury,uzavierky euro a podobne zalezitosti.
janulka2107
04.01.09,16:31
prosim vas kde mam napisat ak potrebujem daku pomoc prosim vas neviem si rady, aj ja som tu nova jana
janulka2107
04.01.09,16:32
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
Zoltán Kovács
04.01.09,16:38
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas

Treba nájsť príslušný "chlievik", kam sa dá zaradiť problém.
Dav
04.01.09,16:49
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
Ale odpovedali...
Pokiaľ máš nejakú otázku, najprv si do okienka Hľadať zadaj kľúčové slovo, či taká problematika sa už neriešila. Alebo skús ísť Porada- Jednoduché účtovníctvo - a pozri si témy. Alebo Porada - počítače - softvér. Ale nečakaj, že ihneď dostaneš odpoveď- Porada nefunguje na princípe odpovede ihneď a 24 hodín denne. Ak odpoveď potrebuješ súrne, a nikto Ti neodpovedá,napíš pod svoj príspevok nový príspevok, stačí slovko Posúvam. Tak Tvoj príspevok dostaneš znovu medzi aktuálne, a skôr sa Ti niekto ozve.

P. S. Vitaj na Porade.
evina
04.01.09,16:49
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas

http://www.porada.sk/faq.php
arizona
04.01.09,17:10
prosim vas kde mam napisat ak potrebujem daku pomoc prosim vas neviem si rady, aj ja som tu nova jana


nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas

http://www.porada.sk/901370-post39.html
MimaTN
07.01.09,10:48
Ahojte, studujem verejnu spravu na VSEMVS a tesim sa na spolupracu :)
MimaTN
07.01.09,10:52
Neviem ako tu mam pridat prispevky, pomoze mi nietko ? :)
wagner
07.01.09,17:18
Však pridávaš, veď Ti to ide dobre. Keď sa pozreš hore, tak je tam vľavo napísané pridať tému. A to Ťa potom už naviguje
silviTAP
19.01.09,19:15
ahojte poraďáci, som tu nová, teším sa na spoluprácu
Anja111
19.01.09,19:35
ahojte poraďáci, som tu nová, teším sa na spoluprácu
Aj my. Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre.
erika podhorska
17.08.09,08:23
Jeeej, mne sa to tu táááák páááááči :D Pekný dníík všetkým.
tutiola
17.08.09,09:00
Pekný deň aj tebe, ale ak sa ti tu táááák páááči, prečo neprispievaš? Si zaregistrovaná viac ako rok a máš 6 príspevkov. A keď navštevuješ tieto stránky, to ti ešte nikto nepomohol, nikde si nenašla radu, ktorú si potrebovala? Podľa pridelených súhlasov asi nie. Ale to nevadí, hlavne ak sa ti tu pááááči. Vítaj medzi nami.
erika podhorska
19.08.09,18:57
Hmm, tak ono je to tak...mám teraz jednu brigádu, a mám dosť času byť aj na nete...takže až teraz som mala takúto možnosť spoznať poradu. No a odpoveť som dostala jednu, na moje konto, ale kedže som ešte súkromnú správu namohla písať, kôli nedostatku príspevkov, odpísala som že ďakujem na plochu pre všetkých. No, ale si mi teda dala...:eek: Ale aj tak si myslím, že bez ohľadu na moje príspevky, sa mi tu môže vééľmi pááčiť:rolleyes:.
arizona
19.08.09,19:57
Hmm, tak ono je to tak...mám teraz jednu brigádu, a mám dosť času byť aj na nete...takže až teraz som mala takúto možnosť spoznať poradu. No a odpoveť som dostala jednu, na moje konto, ale kedže som ešte súkromnú správu namohla písať, kôli nedostatku príspevkov, odpísala som že ďakujem na plochu pre všetkých. No, ale si mi teda dala...:eek: Ale aj tak si myslím, že bez ohľadu na moje príspevky, sa mi tu môže vééľmi pááčiť:rolleyes:.
Poďakovanie , alebo ocenenie kľudne môžeš urobiť verejne. Súkromné správy sú na iné veci ;):):---
Určite sa Ti tu bude páčiť :)