Zavrieť

Porady

Pravidlá - prečítajte si skôr ako pridáte prvý príspevok!

admin
Pravidlá pripravujem

Zatiaľ aspoň toľko, že odporúčať znamená, že mám dobré skúsenosti s niekym iným ako so sebou. Ak niekto odporúča seba, to sa volá reklama a to .... čo? Mažeme

Pýtať sa môžu všetci, odpovedať môžu len poraďáci s 20 a viac príspevkami (zatiaľ takáto prevencia voči spamerom, ktorý si radi vytovria cez jeden nick tému a cez druhý si odpovedajú.

V tejto rubrike nie je možné pýtať sa na účtovné služby, keďže na Porada.sk chodí hádam každý účtovník.
Na účtovné služby tu máme katalóg účtovníkov www.uctovnici.porada.sk, kde môžete prostredníctvom formulára osloviť so svojou požiadavkou na cenovú ponuku všetkých naraz.

Odkaz pre spamerov:
Ak máte záujem propagovať svoju firmu, propagujte sa dobrými radami v PoradaBlogu (ak napíšete dobrú radu, môžete zanechať na konci článku odkaz na Vás, Vašu firmu - čiže reklamu). Rady však musia byť dosť dobré na to, aby sme ich nezmazali.
Naposledy upravil Richard : 20.10.08 at 11:09
Usporiadat
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

tiež chápem reklamu,ale "listujem"na týchto stránkach a keď viem poradiť,tak odpoviem.či to zmažete,to už...
vedel by som aj pomôcť a ušetriť,ale to už je reklama.nemajú ty ludia smolu?veď chcú pomôcť.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Nesuhlasim s tym poctom prispevkov na to, aby to bolo meritko kvality odpovede. Da sa to aj inac riesit, nech ti pisu na e-majl alebo sukromnu spravu.

Drystalov ktori len drystaju od rana do vecera je dost. Zvycajne ich vidime vo vladnych limuzinach a v TV sa vystrcat s ich uprimnostami atd...

Richard, ale zbytocne sa stavas do pozicie ROZHODCU aj ked si ty urobil toto formu. Ak niekto chce druheho oklamat, tak si sposob najde.
Ak niekto poziada o radu a hned na prvu odpoved (napriklad od spamera) hned objedna tu firmu, tak to tiez nema vsetko v poriadku. Ale je to jeho vec.

Taketo urcovanie SPRAVNEHO a NESPRAVNEHO tu uz bolo 40 rokov a hovorili si sudruhovia a dnes su napriklad zase vo vlade. Ale to je jedno.
Sam trh si vytvori tych dobrych a horsich. Cize aj spameri sa daju odhalit prirodzenym vyberom.
Je tu urcite kopec fundovanych ludi, ktori aj vedia, ci by mohli odporucit aj sami seba (sluzby, tovar...) a referencie predsa mozu dat dobry pohlad na dotycneho, ci nie?
Ak si tuto rubriku vytvoril, tak jej nechaj prirodzeny vyvoj.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Evanka Pozri príspevok
Richard, nemyslím, že počet príspevkov je to pravé, pre pravidlo kto môže, či nemôže odpovedať. Počet príspevkov je pojem veľmi skresľujúci a o ničom seriózne nevypovedá.
Ono ani tak nejde o to, ci to o niecom vypoveda. Ide o to, ze spamerovi sa casto neoplati stravit hodiny na portali preto, aby ziskal dost prispevkov a mohol sem vesat spam. Tito ludia chcu mat zadarmo reklamu, a to nie len vo financnom vyjadreni zadarmo, ale aj vo vyzname "bezpracne". Ak by tu nebol ten limit, tak by sa to tu hemzilo tymi prispevkami, kedy niekto zaregistruje pocas 5 minut 4 nicky, jednym napise, ze poskytuje financne poradenstvo, druhym, ze ano, uz som to vyskusal, je to super, tretim, ze pozna 50 ludi, ktori zbohali a stvry napise, ze kupuje sidlo v Spanielsku za peniaze, ktore takto zarobil od Noveho roku. Ak by mal takyto spamer nazbierat 4 x 20 prispevkov, tak sa na to preventivne vykasle, pretoze z praxe vie, ze ponuka taku blbost, ze mu za to ta namaha nestoji.
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Ja by som sa rada spytala ,že som regisrovana na porade asi rok alebo 2 neviem presne a dnes som nemohla odpovedat pretože som sa nevedela prihlasit. Pok´šala som sa viac krat ale bezvysledne ,pytala som si si aj nove heslo ani tak to nešlo musela som sa znova registrovat pod tymto menom, prečo sa neviem prihlasit? Dakujem
0 0
hruska.i hruska.i

hruska.i je offline (nepripojený) hruska.i

tak bola tu navodená v celku zaujiamva tema...ale..môj problem, že poriadne neviem,a ko to tu funguje, kde čo sa dá a nedá napisat,kde potom môžem a nájdem odpovede na moje otázky....aj ked ja nemôžem odpovedat...nemá niekto manuál????
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

hruska.i Pozri príspevok
tak bola tu navodená v celku zaujiamva tema...ale..môj problem, že poriadne neviem,a ko to tu funguje, kde čo sa dá a nedá napisat,kde potom môžem a nájdem odpovede na moje otázky....aj ked ja nemôžem odpovedat...nemá niekto manuál????
Tu: http://www.porada.sk/faq.php
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

hruska.i Pozri príspevok
tak bola tu navodená v celku zaujiamva tema...ale..môj problem, že poriadne neviem,a ko to tu funguje, kde čo sa dá a nedá napisat,kde potom môžem a nájdem odpovede na moje otázky....aj ked ja nemôžem odpovedat...nemá niekto manuál????
tu je cela rubrika so zakladnymi navodmi http://www.porada.sk/f19-ako-na-to-t...s-poradou.html
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Práve s týmto problémom som sa stretla aj ja tento týždeň a márne som sa pokúšala napraviť to. Neviem kde sa stala chyba. Začínam znova. Som teda nováčik.
Pokiaľ sa týka kritérií 20, či 50 príspevkov. Tiež si myslím, že to nie je podstatné, pretože som už prelúskala takmer celú poradu a skutočne sú tu aj príspevky (bez urážky kohokoľvek) vložené len tak z dlhej chvíle, hlavne v tých "voľnejších" témach.
Rozhodujúce je, aby sa odpovedalo na problémy odborne. Ak začne na porade fungovať napr. právnik, ekonóm, finančník, lekár a odpovedá prvý krát fundovane a odborne, je oveľa väčším prínosom, ako "kecálkovia".
A už vonkoncom "rezignujem" na témy zaváňajúce politikou. Takmer agresivita a nevraživosť na vyjadrenia názorov opačných súčasnému trendu, zo strany "silnejších" a "kompetentnejších".
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Veď skús napísať adminovi (Richardovi) a opíš mu aký máš problém s prihlasovaním na Poradu.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Urobila som práve to, čo mi radíš. Richard mi ochotne poradil, ale nepomohlo ani to. Spätne som reagovala, ale zatiaľ neodpovedal. Určite som urobila chybu ja, lebo na škriatkov neverím.
0 0
lafosca lafosca

lafosca je offline (nepripojený) lafosca

Hladam zaujimavy produkt na vyvoz do Spanielska
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
prosim vas som tu nova vôbec neviem ako tu mam pisat kto mi poradi uz som tu par dni neviem sa tu dostat k spravam , chcem poradit
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
prosim vas tu chodia aj odpovede??? ved mi uz niekto poradte
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
halo je tu niekto??? prosim
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
dakujem za radu tak nik mi nepomôze ako to tu chodi???
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
janulka2107 Pozri príspevok
halo je tu niekto??? prosim
Áno chodia, len otázky treba zadať do správnej rubriky. Napríklad v tejto si .
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
Mohla by si konkrétnejšie napísať, s čím máš problém. Posielať súkromné správy môžeš až po určitom počte príspevkov. Skús si to nájsť, veď si velké dievča. Možno v častých otázkach.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

janulka2107 Pozri príspevok
prosim vas som tu nova vôbec neviem ako tu mam pisat kto mi poradi uz som tu par dni neviem sa tu dostat k spravam , chcem poradit
janulka2107 Pozri príspevok
prosim vas tu chodia aj odpovede??? ved mi uz niekto poradte
janulka2107 Pozri príspevok
halo je tu niekto??? prosim
janulka2107 Pozri príspevok
dakujem za radu tak nik mi nepomôze ako to tu chodi???
Janulka, najskôr sa trochu zorientuj a študuj:
http://www.porada.sk/f19-ako-na-to-t...s-poradou.html
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Nájdeš veľa užitočného.
Ak sa budeš chcieť spýtať konkrétne niečo,zadaj svoju otázku.

Keď ju zaradíš do správnej témy,skôr sa dočkáš odpovede(ťažko sa dočkáš odpovede napr. na účtovný problém v téme záhrada, alebo na otázku problému s PC v téme srandičky)
Snaž sa správne zaradiť a čakaj.
Nemusíš čakanie na odpoved urgovať každú minútu po zadaní otázky.
Ľudia na porade odpovedajú zdarma a dobrovoľne vo svojom voľnom čase,takže trošku pochopenia a trpezlivosti...
Veľa zdaru!
3 0
Vanda7 Vanda7

Vanda7 je offline (nepripojený) Vanda7

Chcem sa spytat, ako sa postupuje, ak vam nejaka firma poslala nespravny produkt, v mojom pripade islo o mp3, a dostala som nieco uplne ine ako som zaziadala a navyse jednotlive casti neboli ani kompatibilne. Ak sa tu robi pozitivna reklama, je mozne, ze by sa urobila aj negativna?t. j. niekedy je dobre aj vediet, comu a komu sa treba vystrihat...
0 0
DACM8 DACM8

DACM8 je offline (nepripojený) DACM8

Pravidla som precitala, asi su v jazyku gawa-gudu.Som tu nova, a myslela som, ze tu je vela mudrych hlav na poradenie. Asi mi zostava len na nete pracne lustrovat kazdeho jedneho vyrobcu. Tymto sa nechcem nikoho dotknut, ale som myslela ze som na tej spravnej stranke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať