martinapb
27.11.08,18:51
Potrebovala by som poradiť, ako odstrániť chybu v stave skladu v programe Money S3:

Ked si porovnavam tlacove zostavy - stav zasob na sklade a zostavu - stav na účte 132, tak mi tam vystupuje rozdiel 15 tis., a to tak, ze na sklade mam o 15 tis. viac ako mam zauctovane na ucte 132.

Tento rozdiel mi vybehol v juni, kedy sme prijimali na sklad tovar v cene 15 tis. a zaroven sa potom v tejto obstaravacej cene v ten isty mesiac aj vyskladnil. Neviem, ako chybu opravit - vyzera to tak, ako keby sa mi bud ten prijem materialu na sklade prejavil dvojmo alebo sa vobec neprejavil na sklade vydaj tohto tovaru, kedze mi tam figuruje o tych 15 tis. viac.

Prosim, vedel by mi niekto, kto pracuje s tymto programom, poradit? Dakujem.
Ľuba
28.11.08,12:47
Potrebovala by som poradiť, ako odstrániť chybu v stave skladu v programe Money S3:

Ked si porovnavam tlacove zostavy - stav zasob na sklade a zostavu - stav na účte 132, tak mi tam vystupuje rozdiel 15 tis., a to tak, ze na sklade mam o 15 tis. viac ako mam zauctovane na ucte 132.

Tento rozdiel mi vybehol v juni, kedy sme prijimali na sklad tovar v cene 15 tis. a zaroven sa potom v tejto obstaravacej cene v ten isty mesiac aj vyskladnil. Neviem, ako chybu opravit - vyzera to tak, ako keby sa mi bud ten prijem materialu na sklade prejavil dvojmo alebo sa vobec neprejavil na sklade vydaj tohto tovaru, kedze mi tam figuruje o tych 15 tis. viac.

Prosim, vedel by mi niekto, kto pracuje s tymto programom, poradit? Dakujem.

Skontrolovala by som pohyby na účte 132MD s príjmami na sklad (napr. v skladových dokladoch len filter príjemky a prijaté DL), alebo v tlačových zostavách skladových obrat podľa skladov s výpisom dokladov za mesiac jún.
Zuzana30
28.11.08,21:58
A vyskladnili ste ho cez dodací list? Vystaviť dodací list a potom ist robiť faktúru a dať vyskladnenie z dodacieho listu
martinapb
29.11.08,09:42
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Cez tu tlačovú zostavu skladový obrat, kde som si dala zobraziť všetky príjmy na sklad v júni, som zistila, ze sa tento prijem zauctoval omylom najprv do agendy roku 2007 a nebol odtial vymazany a potom sa zauctoval aj do roku 2008, takze preto som ho na sklade videla dvakrat a na ucte 132 bol zauctovany aj raz.

Volala som vcera aj na technicku podporu do Money, ale len co som sa kvalitne vytocila, lebo chlapik, ktory tam sedel - "na slovo vzaty odbornik" mi okrem hmmm, nooo, taaak neporadil asi nic. Mala som z neho pocit, ze to je nejaky udrzbar, ktory zaskocil za kolegu, ktory uz musel ist domov. Na co preboha tam takyto ludia sedia, ked nic neporadia?