Zavrieť

Porady

stav skladu

Potrebovala by som poradiť, ako odstrániť chybu v stave skladu v programe Money S3:

Ked si porovnavam tlacove zostavy - stav zasob na sklade a zostavu - stav na účte 132, tak mi tam vystupuje rozdiel 15 tis., a to tak, ze na sklade mam o 15 tis. viac ako mam zauctovane na ucte 132.

Tento rozdiel mi vybehol v juni, kedy sme prijimali na sklad tovar v cene 15 tis. a zaroven sa potom v tejto obstaravacej cene v ten isty mesiac aj vyskladnil. Neviem, ako chybu opravit - vyzera to tak, ako keby sa mi bud ten prijem materialu na sklade prejavil dvojmo alebo sa vobec neprejavil na sklade vydaj tohto tovaru, kedze mi tam figuruje o tych 15 tis. viac.

Prosim, vedel by mi niekto, kto pracuje s tymto programom, poradit? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    martinapb Pozri príspevok
    Potrebovala by som poradiť, ako odstrániť chybu v stave skladu v programe Money S3:

    Ked si porovnavam tlacove zostavy - stav zasob na sklade a zostavu - stav na účte 132, tak mi tam vystupuje rozdiel 15 tis., a to tak, ze na sklade mam o 15 tis. viac ako mam zauctovane na ucte 132.

    Tento rozdiel mi vybehol v juni, kedy sme prijimali na sklad tovar v cene 15 tis. a zaroven sa potom v tejto obstaravacej cene v ten isty mesiac aj vyskladnil. Neviem, ako chybu opravit - vyzera to tak, ako keby sa mi bud ten prijem materialu na sklade prejavil dvojmo alebo sa vobec neprejavil na sklade vydaj tohto tovaru, kedze mi tam figuruje o tych 15 tis. viac.

    Prosim, vedel by mi niekto, kto pracuje s tymto programom, poradit? Dakujem.
    Skontrolovala by som pohyby na účte 132MD s príjmami na sklad (napr. v skladových dokladoch len filter príjemky a prijaté DL), alebo v tlačových zostavách skladových obrat podľa skladov s výpisom dokladov za mesiac jún.

    Zuzana30 je offline (nepripojený) Zuzana30

    Zuzana30
    A vyskladnili ste ho cez dodací list? Vystaviť dodací list a potom ist robiť faktúru a dať vyskladnenie z dodacieho listu

    martinapb je offline (nepripojený) martinapb

    martinapb
    Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Cez tu tlačovú zostavu skladový obrat, kde som si dala zobraziť všetky príjmy na sklad v júni, som zistila, ze sa tento prijem zauctoval omylom najprv do agendy roku 2007 a nebol odtial vymazany a potom sa zauctoval aj do roku 2008, takze preto som ho na sklade videla dvakrat a na ucte 132 bol zauctovany aj raz.

    Volala som vcera aj na technicku podporu do Money, ale len co som sa kvalitne vytocila, lebo chlapik, ktory tam sedel - "na slovo vzaty odbornik" mi okrem hmmm, nooo, taaak neporadil asi nic. Mala som z neho pocit, ze to je nejaky udrzbar, ktory zaskocil za kolegu, ktory uz musel ist domov. Na co preboha tam takyto ludia sedia, ked nic neporadia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.