astensova
25.05.05,19:02
Môžete poradiť "poraďáci" nejakú leasingovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá leasingom nehnuteľností, prípadne napísať www. stránku. Nakoľko začínajúca s.r.o. nedostane úver od bánk chcela by to skúsiť leasingom. Alebo poraďte ako získať sumu cez 4 mil. Sk. na podnikateľský objekt. Ahojte a dík. Súrne
ondrejvla
25.05.05,17:06
Môžete poradiť "poraďáci" nejakú leasingovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá leasingom nehnuteľností, prípadne napísať www. stránku. Nakoľko začínajúca s.r.o. nedostane úver od bánk chcela by to skúsiť leasingom. Alebo poraďte ako získať sumu cez 4 mil. Sk. na podnikateľský objekt. Ahojte a dík. Súrne
Skús ČSOB Leasing, alebo VB Leasing!
astensova
25.05.05,17:18
Asi neviem poriadne hľadať ale nehnuteľnosti som v týchto spoločnostiach nenašla a hľadala som na internete.
evuša
25.05.05,17:38
Tuším, že jediná leasingová spoločnosť na Slovensku, ktorá poskytuje úvery na nehnuteľnosti v takej nízkej výške je B.O.F leasing - www.bof.sk - majú pobočky po celom Slovensku a veľmi ochotne poradia. Robila som si v tomto smere prieskum asi pred rokom. Vtedy boli na trhu len oni s takýmto produktom. Telefónny kontakt je v Zlatých stránkach. Žiadna iná leasingová spoločnosť podľa mojich vedomostí neponúka leasing na nehnuteľnosti.
evae
25.05.05,17:52
tusim aj CAC leasing, alebo tak nejak. ak mate spravny plan mozte ist cez Europsku rozvojovu a neviem aku banku. alebo este cet projekt "seed company", to je trosku zlozitejsie, ide o to, ze ak mate spravny podnikatelsky zamer, tak vam zahranicna firma da kapital, ale vstupi vam do imania, to jest kym nesplatite nebudete si sami sebe panom. ale pokial je spravny podnikatelsky plan, tak sa vam to oplati a po splateni dlhu to mate za sebou ;)
rosemary
26.05.05,12:00
Bof a CaC eeeee! Neviem, ale skúšali ste to niekto prepočítať? podľa mňa už tie úvery vychádzajú pomerne výhodnejšie.
evae
26.05.05,12:40
no ano, ale bolo tam spomenute, ze len zacinaju :) my sme firma od roku 1994, akurat pred nasim odkupenim spala par rokov hihi a uver nam dali po piatich mesiacoch!!!!! vybavovania a to az v dobe ked sme mali na ucte dva krat tolko ako sme od nich chceli a dali zabezpeku o 1/3 vyssiu ako sme brali sumu... takze uver asi nepripada do uvahy, alebo ma niekto inu skusenost? sem s nou ;)
bepo
26.05.05,18:09
Leasing na nehnuteľnosť ponúka aj Sl.sporiteľna len zatiaľ majú veľké projekty,zväčša tak nákupné strediská.4 mil neboli zaujímavé,možno sa to zmenilo.