Zavrieť

Porady

Po porade

Môžete poradiť "poraďáci" nejakú leasingovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá leasingom nehnuteľností, prípadne napísať www. stránku. Nakoľko začínajúca s.r.o. nedostane úver od bánk chcela by to skúsiť leasingom. Alebo poraďte ako získať sumu cez 4 mil. Sk. na podnikateľský objekt. Ahojte a dík. Súrne
Naposledy upravil astensova : 25.05.05 at 19:09 Dôvod: zlá ikona
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    astensova
    Môžete poradiť "poraďáci" nejakú leasingovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá leasingom nehnuteľností, prípadne napísať www. stránku. Nakoľko začínajúca s.r.o. nedostane úver od bánk chcela by to skúsiť leasingom. Alebo poraďte ako získať sumu cez 4 mil. Sk. na podnikateľský objekt. Ahojte a dík. Súrne
    Skús ČSOB Leasing, alebo VB Leasing!

    astensova je offline (nepripojený) astensova

    astensova
    Asi neviem poriadne hľadať ale nehnuteľnosti som v týchto spoločnostiach nenašla a hľadala som na internete.

    evuša je offline (nepripojený) evuša

    evuša
    Tuším, že jediná leasingová spoločnosť na Slovensku, ktorá poskytuje úvery na nehnuteľnosti v takej nízkej výške je B.O.F leasing - www.bof.sk - majú pobočky po celom Slovensku a veľmi ochotne poradia. Robila som si v tomto smere prieskum asi pred rokom. Vtedy boli na trhu len oni s takýmto produktom. Telefónny kontakt je v Zlatých stránkach. Žiadna iná leasingová spoločnosť podľa mojich vedomostí neponúka leasing na nehnuteľnosti.

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    tusim aj CAC leasing, alebo tak nejak. ak mate spravny plan mozte ist cez Europsku rozvojovu a neviem aku banku. alebo este cet projekt "seed company", to je trosku zlozitejsie, ide o to, ze ak mate spravny podnikatelsky zamer, tak vam zahranicna firma da kapital, ale vstupi vam do imania, to jest kym nesplatite nebudete si sami sebe panom. ale pokial je spravny podnikatelsky plan, tak sa vam to oplati a po splateni dlhu to mate za sebou

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Bof a CaC eeeee! Neviem, ale skúšali ste to niekto prepočítať? podľa mňa už tie úvery vychádzajú pomerne výhodnejšie.

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    no ano, ale bolo tam spomenute, ze len zacinaju my sme firma od roku 1994, akurat pred nasim odkupenim spala par rokov hihi a uver nam dali po piatich mesiacoch!!!!! vybavovania a to az v dobe ked sme mali na ucte dva krat tolko ako sme od nich chceli a dali zabezpeku o 1/3 vyssiu ako sme brali sumu... takze uver asi nepripada do uvahy, alebo ma niekto inu skusenost? sem s nou

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Leasing na nehnuteľnosť ponúka aj Sl.sporiteľna len zatiaľ majú veľké projekty,zväčša tak nákupné strediská.4 mil neboli zaujímavé,možno sa to zmenilo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.