Zavrieť

Porady

Neobnovujú sa mi stránky na Porade

Na novom počítači mám problém, pretože sa mi na Porade nechcú obnovovať stánky (iné stránky sa obnovujú). Skúšala som rôzne nastavenia cookies, ale nepomohlo.

Mám Windows XP, prehliadač Mozilla 1.7.5.



Teraz mám v mozille nastavené:

Prijímať všetky súbory cookie.

Povoliť cookies štandardne.



V možnostiach siete internet/Ochrana osobných údajov mám nastavené:

Prepísať automatické spracovanie cookie.

Prijať súbory cookie hostiteľskej domény.

Prijať súbory cookie iných domén.

Vždy povoliť súbory cookie relácií.



Nemôžem sa ani prihlásiť ako registrovaný užívateľ.

Richard, môžeš mi poradiť? Vopred ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Obráť sa priamo na Richarda

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    Je mozne, ze ta registracia bola viazana na IP adresu toho povodneho PC.
    Naposledy upravil Evanka : 04.03.05 at 15:45

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Evanka
    Je mozne, ze ta registracia bola viazana na IP adresu toho povodneho PC.
    to asi nebude tym, lebo ja chodim na Poradu asi zo 4 PC

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    EFA

    Nemôžem sa ani prihlásiť ako registrovaný užívateľ.

    ..
    no..to sa mi nejako nezdá...lebo si prihlásená/ý/ ako EFA...takže prihlásiť sa určite môžeš ako registrovaný užívateľ...
    skús si poradu otvoriť cez iný webový prehliadač..či aj tam ti to bude robiť

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ja chodím na Poradu najmenej 20 x denne (niekdy aj 30 a viac x), pretože v medzičase pracujem v účtovnom programe a nemám rada otvorených viac "systémov" naraz. Stáva sa mi bežne, že prídem na Poradu a mám označené všetky nové príspevky ako prečítané bez toho, aby som ich naozaj prečítala. Rovnako sa mi stáva, že ich mám označené ako neprečítané a pritom som ich prečítala. Neviem, či je zrada v prevádzkovateľovi môjho internetu alebo v mojej neschopnosti s Poradou pracovať.

    EFA je offline (nepripojený) EFA

    EFA
    Otázku do porady som odoslala, keď som sa prihlásila cez Explorer. V Exploreri všetko funguje aj na novom počítači. Ja však radšej používam Mozillu, pretože mi viacerí zdatnejší v PC radili, že Mozilla je bezpečnejší prehliadač. Bežne používam dva počítače (doma a v práci), z ktorých som teraz jeden vymenila za nový. Nastavenia Mozilly sú na oboch počítačoch zdá sa rovnaké, takže neviem čo ešte skúsiť.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    EFA
    Otázku do porady som odoslala, keď som sa prihlásila cez Explorer. V Exploreri všetko funguje aj na novom počítači. Ja však radšej používam Mozillu, pretože mi viacerí zdatnejší v PC radili, že Mozilla je bezpečnejší prehliadač. Bežne používam dva počítače (doma a v práci), z ktorých som teraz jeden vymenila za nový. Nastavenia Mozilly sú na oboch počítačoch zdá sa rovnaké, takže neviem čo ešte skúsiť.
    A ešte skús sa cez mozzilu prihlásiť na stránku nejakého denníka..aj tam ti to robí...že ti neobnovujú sa stránky..??

    EFA je offline (nepripojený) EFA

    EFA
    Problém som vyriešila zatiaľ len čiastočne. Možno to bude niekoho zaujímať. Ak tlačítko "obnoviť", ktoré je na lište stránku neobnoví, treba použiť "SHIFT + klik na toto tlačítko" alebo "CTRL + F5".

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    EFA ak sa ti neobnovujú stránky, znamená to, že sa ti ukladajú všetky do cookies. Skús si zmeniť nastavenia. Pridaj si Ooradu medzi bezpečné stránky, ale inak si daj nejakú strednú úroveň zabezpečenia v Mozille

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.