Bobbix
02.12.08,10:08
Dobry den,
moj problem s prihlasovanim a odhlasovanim stale pretrvava. Neviem, ci mam tento problem iba ja (a teda ci mi to niekto nerobi naschval, pomaly prichadzam na to, ako to tu funguje, z coho som dost sklamany) alebo je to bezny stav.
Popis:
Pokus o prihlasenie - zadanie mena a hesla - system opat nahodi tabulku pre meno a heslo. Zvycajne tento sposob trva aj 10 minut.
Iny postup - v Opere (asi v9.62):
Pokus (http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&aid=797) o prihlasenie - zadanie hesla - system opat nahodi tabulku pre meno a heslo - otvorenie noveho okna s Poradou - system hlasi ze som pripojeny (v novom okne, nie v povodnom) - pokus o presun do niektorej temy - system opat nahodi tabulku pre meno a heslo. Opakovanie do nekonecna, kym sa to nepodari.
Co sa tyka odhlasovania, tam je to to iste. Takze toto riesim vypnutim okna.

Obavam sa, ze nielen niektorym ucastnikom ale aj celemu systemu tu vadim.

Ako jeden zvedavy ucastnik zistil, mam napisany aj podpis, ktory sa nezobrazuje.

Dakujem za skoru odpoved.
Stina
02.12.08,09:12
Neboj sa nevadíš.
Aj ja som mala problém s prihlásením. Potom som si dala heslo zapamätať a je po probléme.
veronikasad
02.12.08,09:16
Kliknutím na nick v akomkolvek príspevku sa dostaneš do profilu člena a môžeš si ho pozrieť ... /tam sa zobrazuje aj podpis/.
LubicaN
02.12.08,09:20
Zadáš meno a heslo, napíše ti, že si prihlásený... nevadí, že opäť vyhodí tabuľku s menom a heslom (to isté robí aj mne). Ja si potom kliknem na obsluha, nové príspevky...a všetko mi funguje tak ako má. Pokiaľ ťa "obťažuje" prihlasovanie, po zadaní mena a hesla si zaškrtni možnosť zapamätať a pokiaľ si nepremažeš cookies a ostatné súkromné údaje, malo by ťa prihlasovať stále.

a s tým odhlasovaním, ja keď sa chcem odhlásiť, odhlasujem sa 2x. potom je to už OK.
Bobbix
02.12.08,10:06
Skusal som aj so zaskrtnutim zapamatania, nepomaha. Iba sa divim, pretoze v inych forach som sa s tymto problemom nestretol.

Podpis - ale preco sa nezobrazuje. Ze mi ho niekto nepovolil, lebo sa mu zda mozno trochu provokacny?? Je to len (podla mna zartovna) parafraza ineho, podobneho podpisu ineho uzivatela. Myslim si, ze nieje az taky urazajuci v tejto vyspelej demokratickej spolocnosti.

Este k tomu prihlasovaniu/odhlasovaniu. Bezne sa mi stava, ze som prihlaseny, pisem odpoved, ale ked chcem odoslat, tak som zrazu odhlaseny (co ked sa chcem odhlasit ja, tak to nejde) takze si musim odpovede kopirovat pre istotu, aby som nemusel znova cele vypisovat.
Chobot
02.12.08,10:17
Skusal som aj so zaskrtnutim zapamatania, nepomaha. Iba sa divim, pretoze v inych forach som sa s tymto problemom nestretol.

Podpis - ale preco sa nezobrazuje. Ze mi ho niekto nepovolil, lebo sa mu zda mozno trochu provokacny?? Je to len (podla mna zartovna) parafraza ineho, podobneho podpisu ineho uzivatela. Myslim si, ze nieje az taky urazajuci v tejto vyspelej demokratickej spolocnosti.

Este k tomu prihlasovaniu/odhlasovaniu. Bezne sa mi stava, ze som prihlaseny, pisem odpoved, ale ked chcem odoslat, tak som zrazu odhlaseny (co ked sa chcem odhlasit ja, tak to nejde) takze si musim odpovede kopirovat pre istotu, aby som nemusel znova cele vypisovat.

Podpis ti nikto zámerne nebolokuje, aj Richard uviedol, že túto funkciu nemá úplne pod kontrolou:

http://www.porada.sk/t93981-podpis-v-prispevku.html

A trochu staršie vysvetlenie:

http://www.porada.sk/t32809-podpis-pod-prispevkom.html
Bobbix
03.12.08,05:40
Dnes vyhráva Firefox (prihlásenie na1x, odhlásenie na 2x)
Na druhom mieste IE (nemám ho rád)
Opera prehrala :mee: ale v iných oblastiach bude aj tak na 1. mieste
Richard
03.12.08,13:53
Bobbix berieš veci príliš osobne :-D

Prihlasovanie a odhlasovanie - pridaj si poradu medzi bezpečné stránky a nebudeš s tým mať problém.
Porada nemá v systéme prihlasovania žiadnu chybu.

Čo sa týka podpisov, zámerne sú generované náhodne, ale je tam malá chyba, takže niekedy sa nezobrazia vôbec. Nielen tebe.
Bobbix
03.12.08,14:06
Richard píše:

"Prihlasovanie a odhlasovanie - pridaj si poradu medzi bezpečné stránky a nebudeš s tým mať problém."

Firefox pracuje spoľahlivo, prihlási na prvý šup. Ale čo v práci?? Vybavíš mi to ?? :) (IE)

Ale cením si snahu aj odpoveď.