Zavrieť

Porady

Podpis v prispevku

Cavte - nezobrazuje sa mi podpis v prispevku - mam ho zapnuty pri kazdom prispevku (vzdy dole) ale aj normalne v nastaveniach podpisu.

Je to sice banalita ale ako na to???

Dakujem
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

biaaa Pozri príspevok
Cavte - nezobrazuje sa mi podpis v prispevku - mam ho zapnuty pri kazdom prispevku (vzdy dole) ale aj normalne v nastaveniach podpisu.

Je to sice banalita ale ako na to???

Dakujem
Pravdepodobná príčina - málo príspevkov, alebo málo bodov.
Ak nie, tak dĺžka príspevku, alebo viac príspevkov na jednej strane.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

co ja viem prispevkov 273, nie vela, a co sa tyka kratkych prispevkov - snazim sa reagovat len na to na co sa ludia pytaju, teda ak viem-

no skoda sak ak niekto poradi tak by bolo super,

zda sa mi totiz, ze uz pri par prispevkoch sa mi to zobrazovalo :-(((
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Skús napísať 3-riadkový príspevok, s normálnym riadkovaním
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Vidí sa mi, že je to 500 príspevkov. A podpis som si pozrela v Tvojom profile -páči sa mi.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlas patrí k zneniu podpisu.
Či je viazaný na 500 príspevkov - to si netrúfam potvrdiť.
0 0
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

miliiii poradaci vdaka za info, tak skusam prispevok na 3 riadky. Davnejsie som mal podpis RESIT THE USUAL - Odolajte vsednemu, no teraz som si podpis zmenil a stale sa mi nezobrazuje. Neslo mi o to aby ste mi podpis chvalili, ale skor o to ze sa mi z nicoho nic prestal zobrazovat, aj ked sa mi davnejsie zobrazoval.
0 0
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

ee - furt ho neni :-(
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tak si ešte prečítaj http://www.porada.sk/t58424-zobrazenie-podpisu.html, ale pamätám si, že sa mi podpis začal zobrazovať až po istom množstve príspevkov.
0 0
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

Dav Pozri príspevok
Tak si ešte prečítaj http://www.porada.sk/t58424-zobrazenie-podpisu.html, ale pamätám si, že sa mi podpis začal zobrazovať až po istom množstve príspevkov.
Citujem skusam ale stale nic. Ten prispevok som si precital, ale riesi sa tam v podstate to co aj tu. Skor ma irituje ze som si vazne isty, ze pri starych prispevkoch sa mi zobrazoval, u mna sa skor ako keby od urciteho poctu prispevkov nezobrazoval.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Mne sa tiež nikdy nezobrazuje podpis. Možno párkrát na začiatku môjho pôsobenia na porade sa mi zobrazil, ale potom už vôbec nie.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Zachvíľu dosiahnem 500-bodovú hranicu, tak uvidíme, či sa mi začne zobrazovať podpis
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

michelle84 Pozri príspevok
Mne sa tiež nikdy nezobrazuje podpis. Možno párkrát na začiatku môjho pôsobenia na porade sa mi zobrazil, ale potom už vôbec nie.
A skúšala si napísať dlhší príspevok? Napr. dvoj - trojriadkový?
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ja budem mať za chvíľu 1000 príspevkov a nezobrazuje sa mi ani pri dlhších príspevkoch
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Podpis sa nezobrazí pri príliš krátkom príspevku. Vidíte ani mne nie.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Anja111 Pozri príspevok
A skúšala si napísať dlhší príspevok? Napr. dvoj - trojriadkový?
Áno, mala som aj dlhšie príspevky a nezobrazil sa.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Tak Vám teda skúsim napísať dlhší príspevok. Na začiatku mi zavše zobrazilo podpis, ale potom už nie. A stále to sledujem, aj som sledovala témy, kde sa diskutovalo o tomto probléme, ale nevyriešila som ho. Nie je to dôležitá vec, tak som to nechala tak. No a teraz to idem poslať a uvidíme, či sa zobrazí podpis. Ak áno, tak to bude naozaj v dĺžke príspevku.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Takže u mňa to nefunguje ani pri dlhšom príspevku.
0 0
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

No jo - jednoducho to nefunguje ani z dlhsim prispevkom, ani pri citovani. Mozno je chyba v nejakom nastaveni - mohol by sa na to pozret nejaky odbornik (napr. admin ?!).

Tak isto ako aj vy, znova potvrdzujem ze na zaciatku sa mi podpis par krat zobrazoval.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Aj ja som tá, čo sa mi nezobrazuje a od samého začiatku nie. Najprv som si myslela, že asi je zhodný s niektorým , zmenila som ale nie. A od dľžky príspevku?! Žeby?! Noooo potom ja by som už mala nárok na platinu, ak by záleželo to od dľžky, niekedy svojou dľžkou slov či viet leziem na nervy, to si niekedy uvedomím. - na seba A nezdá sa mi že od počtu.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Maruška54 Pozri príspevok
Ja budem mať za chvíľu 1000 príspevkov a nezobrazuje sa mi ani pri dlhších príspevkoch
... takže čoskoro sa dočkáš ...
Mne sa začal podpis (aj keď bol zadefinovaný od začiatku) zobrazovať po prekročení hranice 1.000 príspevkov. Pretože to bolo nedávno, tak si to pamätám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať