nira
03.12.08,12:06
ahote,
mám otázku?
naimportovala som si bankové výpisy do MRP a prišla som na úhradu faktúr jednou sumou vedel by mi tu niekto poradiť ako to mám zaúčtovať.


dakujem
s pozdravom
mira
nira
04.12.08,06:53
prosim vás odpoviemi niekto?

dakujem
Zuzanaka1709
04.12.08,07:18
nezlob se, že ti neodpovím na dotaz, ale já bych potřebovala poradit, zaregistrovala jsem se, ale neumím najít jak mám přidat nový dotaz,
budeme zakládat na Slovensku nové s.r.o. a chtěla jsem se zeptat, zda vašim státním jazykem je jen slovenština nebo i jiný cizí jazyk, náš program umí účtovat dle sk.zákonů, ale bohužel sestavy jsou v češtině, nevíš na koho se obrátit, třeby mi můžeš pomoci, díky zuzana
nira
04.12.08,08:43
ale ja sa nehnevám,
tak prvý krok musíš sa prihlásiť a potom chod napríklad na účtovníctvo - podvojné účtovníctvo a potom chod dole s myšou a ked prídeš na témy v porade tak nad tým je nová téma.
lenkak
06.12.08,14:40
nira moc som nepochopila aký máš problém.
Naimportovala si si výpisy, a nezobrazili sa Ti výpisy podľa pohybov a vs?
Stefan2005
06.12.08,15:42
nezlob se, že ti neodpovím na dotaz, ale já bych potřebovala poradit, zaregistrovala jsem se, ale neumím najít jak mám přidat nový dotaz, budeme zakládat na Slovensku nové s.r.o. a chtěla jsem se zeptat, zda vašim státním jazykem je jen slovenština nebo i jiný cizí jazyk, náš program umí účtovat dle sk.zákonů, ale bohužel sestavy jsou v češtině, nevíš na koho se obrátit, třeby mi můžeš pomoci, díky zuzana

Zuzana, prečítaj si tento link

http://www.porada.sk/t67635-vedenie-uctovnictva-v-anglickom-jazyku-syteline.html

v prípade pochybnosti by som zadal ešte dotaz na MF-SR...
liba2
06.12.08,16:05
nira moc som nepochopila aký máš problém.
Naimportovala si si výpisy, a nezobrazili sa Ti výpisy podľa pohybov a vs?nira potrebuje v MRP rozúčtovať hromadnú úhradu viacerých faktúr
(no v omege viem ako ale v mrp nie).
nira
11.12.08,10:37
ako liba2 napísala
potrebujem v MRP rozúčtovať hromadnú úhradu viacerých faktúr