ankap
29.05.05,18:44
Prosila som v piatok o pomoc, ale teraz neviem ten príspevok nájsť. Tak sa dopredu ospravedlňujem ak tu niekde je a niekto mi aj odpovedal.

Išlo mi o skúšky potravinárskeho minima, ktoré musia robiť zamestnanci, ktorí nemajú potravinársku školu. Potrebovala by som testy pre vedúcich predajní s potravinami a predavačov, pretože nemám žiadnu predstavu aké otázky tieto testy obsahujú. Teda akú-takú mám , ale istota je guľomet.
Ak by mal niekto také niečo k dispozícii, veľmi,veľmi prosím o zaslanie. Ďakujem
lenkak
29.05.05,16:53
Ankap ja som Ti aj na tú otázku odpovedala, skúsim Ti nájsť ten link.
lenkak
29.05.05,16:59
link som našla:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=1930&page=2
len doplním, že nám otázky nedali, videli sme ich len na teste, dali len okruhy tém, aj to kvôli výrobe a potom nám opravili testy a vysvetlili keď bola nesprávna odpoveď, ako to má byť správne a viac nič.
ankap
29.05.05,17:10
Lenkak, si veľmi dobré žieňa, neviem, ako Ti poďakovať. Len škoda, že si si tie testy neodfotila, zišli by sa. Ale je dosť možné, že na každej Hygiene sú iné aj keď podstata je tá istá. Ešte raz dík.
lenkak
29.05.05,17:19
Ja som tie testy nestihla odfotiť, ja som ich len už na hygiene vypisovala a naspäť mi ich nevrátili, tie okruhy som mala odložené, skúsim ich pohľadať, ale veľmi bazírovali na dezinfekcii, dezinsekcii, deratizácii, na to bolo aj zo 10 otázok. Ináč bolo otázok za dve strany, a ty si si vyberala z troch možností a,b,c, jedna bola o ničom a tie dve boli na zamyslenie. Aj keď som síce teraz z NZ, testy som v tom čase robila vo Zvolene.
Marián III
24.08.06,18:12
Musí mať skúšky z potravinarského minima aj pomocná sila v kuchyni? Ak áno, môže mi niekto poslať aspoň orintačné otázky.
lenkak
24.08.06,18:14
ak prichádza do styku s potravinami, tak áno.
graverko
31.03.08,14:51
Nasiel som toto (vid priloha).
Dufam, ze to niekomu pomoze.:)
certicek3331
06.01.09,08:47
Ahojte prosim was ak mate niekto tu stranku kde si mozem pozriet termini na potrawinarske minimum Banskej Bystrici tak mi prosim poslite.A ak si aj niekto pameta co tam asi bolo tak napiste dakujem krasne:o
willma
06.01.09,09:09
http://www.szubb.sk/ majú to tam prehľadné a dobre spracované
certicek3331
06.01.09,14:07
dakujem za odpowed.A tie testy su tazke??potrebujem wedie aj tie wsetku ochorenia?a to ako sa bali meso atd??ked som casnicka?:o
willma
06.01.09,16:51
keď si vyučená čašníčka, tak potom nemusíš mať požadované testy, (prípadne máš vyštudovaný nejaký príbuzný odbor) a popozeraj na tej stránke, majú tam uvedené aj tie testy.
zuzulik333
28.05.12,14:49
Prosím Vás viete mi poradiť kde sa robia testy na potravinárske minimum? Na hygiene? A čašníčka ak nie je vyučené tiež potrebuje týmito testami prejsť?
Ďakujem