Zavrieť

Porady

Usporiadat
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

Nemá niekto náhodou sanitačný poriadok pre lekáreň? ďakujem
0 0
marybell marybell

marybell je offline (nepripojený) marybell

andrea
napíšte mi číslo faxu mám vypracovaný pre potraviny môžem pomôcť
Dobry den, velmi by ste mi pomohli, keby ste mi poslali ten plan. Moje cislo faxu je 02/6224 0028. Dakujem a prajem pekny den
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Reaguješ na ponuku ešte z roku 2004, neviem nakoľko je aktuálna, ale pozri príspevok č.15 v tejto téme, tam nájdeš čo potrebuješ. A môžeš si to stiahnuť hneď.
0 0
funebrak funebrak

funebrak je offline (nepripojený) funebrak

Potreboval by som súrne HCCP pre potraviny. Dalo by sa poslat na andrej@smal.sk ? Dik.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nájdeš ho odo mňa priložený ako príloha v linku:
http://www.porada.sk/t7104-obchod-s-...ighlight=haccp
0 0
sea51 sea51

sea51 je offline (nepripojený) sea51

Nemá niekto náhodou sanitačný poriadok pre pohostinstvo?
0 0
kris07 kris07

kris07 je offline (nepripojený) kris07

Potreboval by som súrne HCCP pre výrobu čajového pečiva.
Ďakujem.
0 0
Gitka Spiriakova Gitka Spiriakova
lenkak Pozri príspevok
Mám HCCP pre potraviny, aj sanitačný plán, ale záleží od toho čo predávate, či vyrábate a pod. Stačilo by to upraviť. Mám to doma, skúsim sa na to pozrieť, poprípade upresni načo konkrétne to potrebuješ. Je toho dosť.
Mam potraviny s obcerstvenim a musim vypracovat HACCP prosim o radu ak by sa ti dalo poslat predlohu predavam potraviny rozlicny tovar podavam kavu caj rozlievam alk a nealk napoje mam z toho hlavu v smutku
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Gitka Spiriakova Pozri príspevok
Mam potraviny s obcerstvenim a musim vypracovat HACCP prosim o radu ak by sa ti dalo poslat predlohu predavam potraviny rozlicny tovar podavam kavu caj rozlievam alk a nealk napoje mam z toho hlavu v smutku
Klikni na link v príspevku č. 26 a tam nájdeš.
0 0
Michal Franek Michal Franek

Michal Franek je offline (nepripojený) Michal Franek

Gitka Spiriakova Pozri príspevok
Mam potraviny s obcerstvenim a musim vypracovat HACCP prosim o radu ak by sa ti dalo poslat predlohu predavam potraviny rozlicny tovar podavam kavu caj rozlievam alk a nealk napoje mam z toho hlavu v smutku
ahoj laska,ja by som ti poradil :-) nie srandujem,neviem to ved vieš ale ked možem pomožem :-)
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať