11Peter
12.12.08,10:30
Dobrý beň ,
rád by som získal nejaké rady ohľadom zahájenia činnosti v PÚ -mala by to byť služba.Absolvovanie rekv.kurzu jedna vec a prax druhá.Takže som mal predstavu že by som potreboval niekoho kto by dohliadol a prekontroloval účtovné záznamy,niekto kto je ochotný za odplatu, alebo ak by bola možnosť u niekoho v rámci jeho služieb pracovať ako po.učtovník ale nie s cieľom zárobku ale získania skúseností.Ak má niekto iné riešenie/radu rád si nechám poradiť.


11Peter
wagner
12.12.08,13:39
V téme nováčikovia predstavte sa asi nenájdeš na Tvoju požiadavku odpoveď. Tu sa zvyknú nováčikovia predstavovať. Tak vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.
Johanka
12.12.08,17:11
Dobrý beň ,
rád by som získal nejaké rady ohľadom zahájenia činnosti v PÚ -mala by to byť služba.Absolvovanie rekv.kurzu jedna vec a prax druhá.Takže som mal predstavu že by som potreboval niekoho kto by dohliadol a prekontroloval účtovné záznamy,niekto kto je ochotný za odplatu, alebo ak by bola možnosť u niekoho v rámci jeho služieb pracovať ako po.učtovník ale nie s cieľom zárobku ale získania skúseností.Ak má niekto iné riešenie/radu rád si nechám poradiť.


11Peter
Vitaj :) nejako nechápem čo potrebuješ ? Chceš si ohlásiť živnosť na vedenie účtovníctva a pomôcť v začiatkoch ?
11Peter
14.12.08,16:52
V téme nováčikovia predstavte sa asi nenájdeš na Tvoju požiadavku odpoveď. Tu sa zvyknú nováčikovia predstavovať. Tak vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.
Ahoj Johanka,asi máš pravdu že je to málo zrozumiteľné.Mám otvorenú S.r.o.s možnosťou poskyt.účtovn.služieb.Momentálne končím rekvalifik.kurz účtovníctva a rád by som to aj robil ,ale neviem ako, keď mi chýbajú skúsenosti.Nie som si istý, či by som to sám bez pomoci zvládal a požiadavky sú aj na pár rokov praxe.
/od prípadných klientov/
11Peter
14.12.08,16:59
V téme nováčikovia predstavte sa asi nenájdeš na Tvoju požiadavku odpoveď. Tu sa zvyknú nováčikovia predstavovať. Tak vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.
Wagner a všetci ostatní,tak ešte raz aby som dodržal zvyklosti.
Volám sa Peter,žijem v okolí Ba v malom mestečku.Momentálne sa pokúšam zmeniť zamestnanie a rád by som bol vo vlastnej firme. Aj z toho dôvodu, že už som vo veku mlaňádí vpr....a do dôchodku ďaleko.Inými slovami ,už sa mi ťažšie umiestňuje na trhu práce,veď to mnohí poznáme.
joki
15.12.08,17:28
Tak vitaj, do začiatku podnikania prajem veľa úspechov. Ako samostatný účtovník, v podstate bez praxe, to bude ťažké. Chválim tvoju snahu niečo začať. V prípade potreby píš do fóra otázky, určite ti pomôžeme.
janulka2107
27.12.08,16:29
no ahojte, volam sa jana konecne som asi nieco nasla kde aj niekto zareaguje na mna...som tu novacik ....niekto ma aj cita??? alebo znova komunikujem sama so sebou...uz som z toho zufala....
janulka2107
27.12.08,16:31
citim sa akokeby som bola jedina na internete...alebo to tu pisem nespravne??? niekde inde sa pise odpoved???
Johanka
27.12.08,16:33
Však príspevky pridávať vieš, tak si nájdi tú správnu Poradu - tému, prípadne založ novú a pýtaj sa. Najskôr si však prečítaj Etiketu Porady, skús si vyhľadávanie - stačí zadať nejaké kľúčové slovo ...
Johanka
27.12.08,16:35
janulka2107
27.12.08,16:36
no mam sa pytat, ale ja si tu pripadam ako blazon...pisem , pisem a nic...pisem aj temu a nic...fakt mi z toho uz sibe...inac dakujem za odpoved konecne jediny clovek po par dnoch v tejto porade...a etiketa porady je kde??? velmi pekne dakujem
janulka2107
27.12.08,16:39
dakujem toto som si vlastne citala ale neviem, ked potrebujem vediet viacej veci to sa nemôzem pytat na jednom mieste, to si musim stale hladat tu temu alebo ako to je???prosim johanka poradte mi dakujem jana
Johanka
27.12.08,16:48
Vráť sa v tejto téme do príspevku č.10, pripojila som tam link "Etiketa Porady", stačí kliknúť.
Na hornej tmavomodrej lište klikni na "obsluha" , objaví sa ti v ponuke aj Etiketa ....
Ak sa chceš niečo konkrétne opýtať, najskôr hľadaj, či už nie je otázka zodpovedaná ... ak nie, otvor novú tému. Ak by si sa aj spýtala niečo už zodpovedané, určite Ti niekto skúsenejší pripojí link na odpoveď.
ekopo
27.12.08,18:21
janulka 2107 máš celkove 10 príspevkov v rozpätí 34 minút. Chcela si ,aby Ti do dvoch minút niekto zareagoval na otázku, ktorú si ani nevyslovaila. "haló je tu niekto?"
Ale jednu otázku si predsa položila. Tu máš nejaké odpovede:
http://www.porada.sk/t92647-kaviaren-ako-zacat.html
http://www.porada.sk/t71071-ako-zacat.html
http://www.porada.sk/t96876-dotacia-z-uradu-prace.html
http://www.porada.sk/t97097-dotacia-na-zaciatok-podnikania-szco.html

..a hlavne začni používať vyhľadávanie a správne zaraďovať príspevky.
Na to či si budeš vedieť účtovať, si musíš odpovedať sama.