ice.cube
15.12.08,12:02
Prosím vás o radu. Chcem začať podnikať s autodopravou. Nakladná autodoprava do 3,5 t a osobná autodoprava 8+1 osoba po celej EU. Mám nárok na nejakú pôžičku napríklad na zakúpenie auta?
Zoltán Kovács
15.12.08,11:52
Prosím vás o radu. Chcem začať podnikať s autodopravou. Nakladná autodoprava do 3,5 t a osobná autodoprava 8+1 osoba po celej EU. Mám nárok na nejakú pôžičku napríklad na zakúpenie auta?

Nárok od koho?
Od banky jedine, ak ich presvedčíš svojím podnikateľským zámerom.
ice.cube
15.12.08,13:02
Nárok od koho?
Od banky jedine, ak ich presvedčíš svojím podnikateľským zámerom.

To mi je jasné že ich musím presvedčiť. A čo myslíš, mám šancu?
pavol54
15.12.08,17:48
Bavme sa nie pôžičke ale úvere, ak predložíte zábezpeku ktorá prevyšuje minim o 100% vaše požiadavky na úver + veľmi dobrý podnikateľský plán, tak vám možno niektorá banka vyjde v ústrety. Ak nemáte ešte aspoň jedno daňové priznanie tak to bude veľký problém lebo každá banka chce podnikateľskú historiu.
u.erika
15.12.08,18:26
Prosím vás o radu. Chcem začať podnikať s autodopravou. Nakladná autodoprava do 3,5 t a osobná autodoprava 8+1 osoba po celej EU. Mám nárok na nejakú pôžičku napríklad na zakúpenie auta?
a čo leasing? Možno, že tam potrebuješ nejakého dobrého ručiteľa.
majko86
26.02.09,12:24
uz si s tym zacal?aj ja s tym chcem podnikat uz mam objednane aj auta a nikde mi nikto uver ani pozicku nedal ide cez leasing..dokonca ani europske socialne fondy od uradu prace nemas na co pouzit lebo na kupu auta sa to nevstahuje...vela stastia konkurencia:)
ELBANDEE
26.02.09,14:31
No ja to robim, uz mám za sebou 1 rok a 1 DP. Teraz máte sancu auto kupovat lebo vacsina autodopravcov predá svoje vozidlá alebo lizingovka bere naspet od nich.K lizingu budes potrebovat nejaké zmluvy ze budes mat robotu ,a ,ze si zaciatocnik musis platit najmenej 20 percent akontáciu.O pozicke a o uvere nesnivaj ,lebo nedostanes iba po 1. danovej , v najlepsom pripade.Jedine ak zoberes hypotéku--ale je to velké riziko.
prajem ti vela stastia