Zavrieť

Porady

Autodoprava

Prosím vás o radu. Chcem začať podnikať s autodopravou. Nakladná autodoprava do 3,5 t a osobná autodoprava 8+1 osoba po celej EU. Mám nárok na nejakú pôžičku napríklad na zakúpenie auta?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ice.cube Pozri príspevok
    Prosím vás o radu. Chcem začať podnikať s autodopravou. Nakladná autodoprava do 3,5 t a osobná autodoprava 8+1 osoba po celej EU. Mám nárok na nejakú pôžičku napríklad na zakúpenie auta?
    Nárok od koho?
    Od banky jedine, ak ich presvedčíš svojím podnikateľským zámerom.

    ice.cube je offline (nepripojený) ice.cube

    ice.cube
    smith Pozri príspevok
    Nárok od koho?
    Od banky jedine, ak ich presvedčíš svojím podnikateľským zámerom.
    To mi je jasné že ich musím presvedčiť. A čo myslíš, mám šancu?

    pavol54 je teraz online pavol54

    pavol54
    Bavme sa nie pôžičke ale úvere, ak predložíte zábezpeku ktorá prevyšuje minim o 100% vaše požiadavky na úver + veľmi dobrý podnikateľský plán, tak vám možno niektorá banka vyjde v ústrety. Ak nemáte ešte aspoň jedno daňové priznanie tak to bude veľký problém lebo každá banka chce podnikateľskú historiu.

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    ice.cube Pozri príspevok
    Prosím vás o radu. Chcem začať podnikať s autodopravou. Nakladná autodoprava do 3,5 t a osobná autodoprava 8+1 osoba po celej EU. Mám nárok na nejakú pôžičku napríklad na zakúpenie auta?
    a čo leasing? Možno, že tam potrebuješ nejakého dobrého ručiteľa.

    majko86 je offline (nepripojený) majko86

    majko86
    uz si s tym zacal?aj ja s tym chcem podnikat uz mam objednane aj auta a nikde mi nikto uver ani pozicku nedal ide cez leasing..dokonca ani europske socialne fondy od uradu prace nemas na co pouzit lebo na kupu auta sa to nevstahuje...vela stastia konkurencia

    ELBANDEE je offline (nepripojený) ELBANDEE

    SOM STASTNY CLOVEK ELBANDEE
    No ja to robim, uz mám za sebou 1 rok a 1 DP. Teraz máte sancu auto kupovat lebo vacsina autodopravcov predá svoje vozidlá alebo lizingovka bere naspet od nich.K lizingu budes potrebovat nejaké zmluvy ze budes mat robotu ,a ,ze si zaciatocnik musis platit najmenej 20 percent akontáciu.O pozicke a o uvere nesnivaj ,lebo nedostanes iba po 1. danovej , v najlepsom pripade.Jedine ak zoberes hypotéku--ale je to velké riziko.
    prajem ti vela stastia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.