skacemzokna
15.12.08,19:06
Zdravim, cele som to tu presiel, nasiel som par topickov ohladom dotacii pre szco ale mam v tom asi este vecsi chaos.

18.11.2008 som zalozil ohlasovaciu zivnost s hlavnym predmetom podnikania "sprostredkovatelska cinnost v oblasti obchodu". Predtym som bol mesiac a pol nezamestnany po dvoch odpracovanych rokoch ako zamestnanec.
Mam teraz narok na nejaku dotaciu na zaciatok podnikania? Ziadnu som nevyuzil, zivnost som musel zbuchat narychlo a bol som malo informovany a teraz neviem ci mozem o nejaku dotaciu poziadat ked som uz podnikat zacal...

Dakujem za Vasu pomoc.
u.erika
15.12.08,18:16
Asi nie. Keď chceš dotáciu od ÚP, musíš byť 3 mesiace evidovaný, ako uchádzač o zamestnanie, ale radšej to skús.
skacemzokna
15.12.08,18:25
Neexistuju pre novych SZCO ani ziadne dotacie z eurofondov alebo z ministerstva vystavby a regionalneho rozvoja?
u.erika
15.12.08,18:32
Neexistuju pre novych SZCO ani ziadne dotacie z eurofondov alebo z ministerstva vystavby a regionalneho rozvoja?
Tá dotácia o čom hovorila, je z Eurofondov, ale skús to na ÚP, možno Ti tam poradia. Alebo na pobočke úradu regionálneho rozvoja spomínaného ministerstva