Zavrieť

Porady

Dotacia na zaciatok podnikania - SZCO

Zdravim, cele som to tu presiel, nasiel som par topickov ohladom dotacii pre szco ale mam v tom asi este vecsi chaos.

18.11.2008 som zalozil ohlasovaciu zivnost s hlavnym predmetom podnikania "sprostredkovatelska cinnost v oblasti obchodu". Predtym som bol mesiac a pol nezamestnany po dvoch odpracovanych rokoch ako zamestnanec.
Mam teraz narok na nejaku dotaciu na zaciatok podnikania? Ziadnu som nevyuzil, zivnost som musel zbuchat narychlo a bol som malo informovany a teraz neviem ci mozem o nejaku dotaciu poziadat ked som uz podnikat zacal...

Dakujem za Vasu pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    Asi nie. Keď chceš dotáciu od ÚP, musíš byť 3 mesiace evidovaný, ako uchádzač o zamestnanie, ale radšej to skús.
    Neexistuju pre novych SZCO ani ziadne dotacie z eurofondov alebo z ministerstva vystavby a regionalneho rozvoja?

    u.erika je offline (nepripojený) u.erika

    matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
    skacemzokna Pozri príspevok
    Neexistuju pre novych SZCO ani ziadne dotacie z eurofondov alebo z ministerstva vystavby a regionalneho rozvoja?
    Tá dotácia o čom hovorila, je z Eurofondov, ale skús to na ÚP, možno Ti tam poradia. Alebo na pobočke úradu regionálneho rozvoja spomínaného ministerstva

    Dotacia na zaciatok podnikania - SZCO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.