Norushka
26.12.08,20:02
Mam proste databazu hry WoW. konci sa na koncovku .exe....a chcem do nej nieco vpisat, ale neviem ako to tam mam vlepiť, kedze Ctrl+V v takomto asi sotva funguje. Viete mi poradit ako mam do takehoto vlepit nejaky text? nefunguje ani klik pravym tlacidlom mysi a vyber Vlepiť pretože take ani nie je.
xxxpower2
26.12.08,19:04
Chces dalsie exe vlozit do zlozky WoW?Ako napr wow.exe miesto wow.exe?Ako crack aby si nemusela stale davat cd do mechaniky?Alebo co?
Murtagh
26.12.08,19:16
ne,ona chce vediet to co ja. mam server mangos a potrebujem vlozit SQL prikaz do suboru mangos.exe ktory je taky isty ako prikazovy riadok vo windowse a kedze ma cosi cez 100znakov nechcem ho prepisovat a ctrl+v na vlozenie nefunguje
xxxpower2
26.12.08,19:20
skuste tu pcforum.sk
Norushka
26.12.08,19:31
nepomohlo.....
xxxpower2
26.12.08,19:33
pcforum.sk nepomohlo?Tak skus pcsforum.sk....alebo este zive.sk...aj tam je forum.....
Norushka
26.12.08,19:39
ja viem ze aj odkaz na inu stranku je rada, ale ako by potom vyzerala Porada.sk keby to tu bol kazdy topic sam link na ine forum? ja sa pytam tu lebo tu chcem vediet radu a nie sa este registrovat na milionpätsto inych fór. je tu niekto kto vie vlozit sql do mangosu?
xxxpower2
26.12.08,19:41
nemusis sa registrovat...ale ok....snazil som sa pomoct...bru noc:)
buchač
27.12.08,19:17
A čo tak nasledovný postup :

1. celý text označiť
2. ľavý klik
3. označiť KOPIROVAŤ
4. prejsť na vloženie , kde to chceš dať
5. dať kurzor
6. ľavý klik
7. označiť VLOŽIŤ
Charon
27.12.08,20:52
No neviem, či do SQL databázy sa vkladá hocičo príkazom Ctrl + V. Toto je vkladanie textu (do textového súboru - teda súboru so štruktúrou textu. Ani do súboru s koncovkou doc (napr. MS Word) nie je možné bez MS Wordu cez napr. NOTEPAD vložiť niekam text.. TO nefunguje takto). Databáza má svoju štruktúru. Ak si admin, tak je na to administrátorský engine, ak nie si a máš databázu, tak jedine cez programy, ktoré s daným formátom pracujú. Je dôležité NEZMENIŤ A NEPOŠKODIŤ štruktúru súboru.

WoW má vlastný PHP admin. Všetky zásahy a nastavenia sa vykonávajú cez tento účet.
ser1a
04.01.09,17:39
skus aj hojko.com