Zavrieť

Porady

Paste v programoch exe

Mam proste databazu hry WoW. konci sa na koncovku .exe....a chcem do nej nieco vpisat, ale neviem ako to tam mam vlepiť, kedze Ctrl+V v takomto asi sotva funguje. Viete mi poradit ako mam do takehoto vlepit nejaky text? nefunguje ani klik pravym tlacidlom mysi a vyber Vlepiť pretože take ani nie je.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Chces dalsie exe vlozit do zlozky WoW?Ako napr wow.exe miesto wow.exe?Ako crack aby si nemusela stale davat cd do mechaniky?Alebo co?

    Murtagh je offline (nepripojený) Murtagh

    študent SOU lesníckeho v Tvrdošíne ...viac Murtagh
    ne,ona chce vediet to co ja. mam server mangos a potrebujem vlozit SQL prikaz do suboru mangos.exe ktory je taky isty ako prikazovy riadok vo windowse a kedze ma cosi cez 100znakov nechcem ho prepisovat a ctrl+v na vlozenie nefunguje

    Norushka je offline (nepripojený) Norushka

    Norushka
    ja viem ze aj odkaz na inu stranku je rada, ale ako by potom vyzerala Porada.sk keby to tu bol kazdy topic sam link na ine forum? ja sa pytam tu lebo tu chcem vediet radu a nie sa este registrovat na milionpätsto inych fór. je tu niekto kto vie vlozit sql do mangosu?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    A čo tak nasledovný postup :

    1. celý text označiť
    2. ľavý klik
    3. označiť KOPIROVAŤ
    4. prejsť na vloženie , kde to chceš dať
    5. dať kurzor
    6. ľavý klik
    7. označiť VLOŽIŤ

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    No neviem, či do SQL databázy sa vkladá hocičo príkazom Ctrl + V. Toto je vkladanie textu (do textového súboru - teda súboru so štruktúrou textu. Ani do súboru s koncovkou doc (napr. MS Word) nie je možné bez MS Wordu cez napr. NOTEPAD vložiť niekam text.. TO nefunguje takto). Databáza má svoju štruktúru. Ak si admin, tak je na to administrátorský engine, ak nie si a máš databázu, tak jedine cez programy, ktoré s daným formátom pracujú. Je dôležité NEZMENIŤ A NEPOŠKODIŤ štruktúru súboru.

    WoW má vlastný PHP admin. Všetky zásahy a nastavenia sa vykonávajú cez tento účet.
    Naposledy upravil Charon : 01.01.09 at 08:44 Dôvod: Dodatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.