coper
27.12.08,15:25
Keby som zacal so zivnostou potreboval by som program. Alfa jednoduche uctovnictvo s Chcem sa opytat tento program je v urcitej verzii zadarmo. Obrat do 200 000 sa mi zda a je maximalne obmedzeny. Daju sa vytvarat faktury? Bude mi tento software postacovat?
ekopo
27.12.08,14:43
skôr si mohol položiť otázku tu: http://www.porada.sk/f50-omega-alfa-olymp.html

Obmedzenie je ale 100.000,- čo je vlastne nepostačujúce. FA ti stačiť budú. Ale spočítaj si, koľko ťa bude stáť ostrá verzia aj v budúcnosti, pretože platiť ročný upgrade sa v súčastnosti "nenosí".
Skús napr. na www.hdsoft.sk program pre fakturáciu "Invoice" a program pre účtovníctvo "Element JedUct" Obmedzenie je až pri 300.000,-Sk.
coper
27.12.08,14:46
a preco ne? mali sme ho na skole a pacil sa mi. ked bude sa mi darit nebude problem platit rocny upgrade. ten hdsoft nepoznam to radsej platit ekonomku kolko stoji v dnesnej dobe ekonomka na jednoduche uctovnictvo? aspon priblizne
ekopo
27.12.08,14:50
coper
27.12.08,14:56
je tam vyse 60 stran to je sice pekne ze si tam dal odkaz ale zhruba viac ako 5000? nechce sa mi tam totiz listovat urcite je tam spomenute aj podvojne uctovnictvo a toto nechcem
Johanka
27.12.08,15:00
Len pekne čítaj, všeličo sa dozvieš. Nebudeme tu odpovedať dokola na to, čo je dávno zodpovedané. Kam ponáhľaš? Nalej si niečo dobré a čítaj, čítaj a teš sa, že máš na zlatom podnose more informácií :).
ekopo
27.12.08,15:02
..keby si si poriadne prečítal hneď prvú stranu....
janulka2107
27.12.08,16:18
vie mi niekto poradit, chcem si otvorit malu kaviaren a kto mi tak v skratke poradi co vsetko budem musiet robit v podnikani...ja konkretne v takej malej kaviarni bare.ako to je s uctovnictvom vedela by som si ho robit aj sama??? robila som uctovnicku v jednom zavode ale nemam na to skolu.dakujem
janulka2107
27.12.08,16:21
nikdy mi nikto neodpovie....poradi mi niekto su dotacie na podnikanie nejako vymedzene...dostanem dotaciu na otvorenie kaviarni-baru??
wagner
27.12.08,20:47
Z dotácie si môžeš zakúpiť iba určité veci - napr.PC, tlačiareň, pokladňu a pod. Presne Ti povedia na ÚP. Či Ti dajú dotáciu na otvorenie kaviarne-baru? To zase musíš konzultovať na ÚP. V každom regióne sú iné podmienky. A či by si si vedela robiť účtovníctvo? To teda neviem - to by si mala vedieť Ty sama, či sa tomu rozumieš. To sa tu nedozvieš. Nežiadaj od nás to, čo ani Ty sama nevieš. My sme tu neni jasnovidci, neskúmame vedomosti druhého.
tetrisss
28.12.08,14:49
Jednoduche uctovnictvo sa da zvladnut, pokial si uz uctovnicku robila, ale co sa tu niekedy aj uctovnici rozculuju, uctovnik by mal mat prehlad o mnozstve zakonov a nariadeni, ktore s tym uzko suvisia a na ich nastudovanie a pochopenie treba mat cas a povedzme schopnosti citat zakony, pokial budes sama robit v tom bare minimalne cas asi mat nebudes a treba porozmyslat, ci sa ti oplati riskovat, alebo je lepsie si zaplatit kvalitnu odbornu pomoc, samozrejme nie typu teraz som skoncila kurz a chcem uctovat, to potom mozes aj sama.