Cifro
01.01.09,22:22
Potreboval som radu v konkrétnej veci, preto som sa o ňu uchádzal na tomto diskusnom fóre. Aj keď som sa nedozvedel to, čo som potreboval vedieť, zaujala ma, v dnešnej dobe nie celkom bežná, kultivovanosť väčšiny príspevkov nie iba v mojej téme. Pretože by som sa rád zúčastnil diskusií aj v iných témach, dovolil by som si v stručnosti sa vám predstaviť: som päťdesiatročný muž, pôvodným povolaním stavbár, ale prevažnú väčšinu môjho doterajšieho produktívneho života som bol hasičom z povolania. Zamestnanie som musel zo zdravotných dôvodov opustiť a teraz sa živím ako, viac-menej, vodič z povolanie, ale nie je to celkom presne tak. Som dvadsaťtri rokov vcelku šťastne ženatý, mám tri dospelé deti (aspoň oni si to myslia), psa, kocúra a rodinný dom. Zaujímam sa o turistiku, cyklistiku, hubárčenie, záhradkárčenie a hlavne fajky, ktoré fajčím, zbieram, upravujem a vyrábam (doporučujem d y m k a . n e t - ospravedlňujem sa za reklamu). To je asi tak všetko, čo ma v tejto chvíli napadá.

Želám všetkým kľudné prežitie roku 2009 v zdraví a bez zbytočných stresov (J. A. Komenský: "Všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest.").

Cifro

Ospravedlňujem sa za prípadné gramatické chyby, ktoré sa u mňa až príliš často vyskytujú a obávam sa, že aj vyskytovať budú