Zavrieť

Porady

Rád by som sa predstavil

Potreboval som radu v konkrétnej veci, preto som sa o ňu uchádzal na tomto diskusnom fóre. Aj keď som sa nedozvedel to, čo som potreboval vedieť, zaujala ma, v dnešnej dobe nie celkom bežná, kultivovanosť väčšiny príspevkov nie iba v mojej téme. Pretože by som sa rád zúčastnil diskusií aj v iných témach, dovolil by som si v stručnosti sa vám predstaviť: som päťdesiatročný muž, pôvodným povolaním stavbár, ale prevažnú väčšinu môjho doterajšieho produktívneho života som bol hasičom z povolania. Zamestnanie som musel zo zdravotných dôvodov opustiť a teraz sa živím ako, viac-menej, vodič z povolanie, ale nie je to celkom presne tak. Som dvadsaťtri rokov vcelku šťastne ženatý, mám tri dospelé deti (aspoň oni si to myslia), psa, kocúra a rodinný dom. Zaujímam sa o turistiku, cyklistiku, hubárčenie, záhradkárčenie a hlavne fajky, ktoré fajčím, zbieram, upravujem a vyrábam (doporučujem d y m k a . n e t - ospravedlňujem sa za reklamu). To je asi tak všetko, čo ma v tejto chvíli napadá.

Želám všetkým kľudné prežitie roku 2009 v zdraví a bez zbytočných stresov (J. A. Komenský: "Všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest.").

Cifro

Ospravedlňujem sa za prípadné gramatické chyby, ktoré sa u mňa až príliš často vyskytujú a obávam sa, že aj vyskytovať budú
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Rád by som sa predstavil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.