philipska
04.01.09,17:56
Ahojte, mám dosť komplikovaný problém-a naozaj nevieem ako mám reagovať....Preto, Vás prosím o radu ...Nakolko sme prešli na eurá, a príjma sa dvojitá mena- teda Euro,aj SK-mena.....Ráno som začal pracovať v pokladni pri vklade 123,-eur PO štyroch hodinách mi pri uzávierke vypísalo zostatok v pokladni mínus 10 TISíC SK A MíNUS 78 EUR. Kasa bola plná sk aj euro bankovie - chyba zrejme nastala v programe, alebo softe- je to proti logike.Potom prišli na to, že na mojej pokladni bola prihlásená aj kolegynka.dnes bola kasa uzavretá-ale dostala som príkaz zajtra sa na nu prihlásiť a vložiť si vklad zas 123 eur-a pracovať, mám z toho fobiu- neviem, či mám na tej kase pracovať- mám sa na nu ráno prihlásiť,ked to nieje doriešené? alebo môžem odmietnuť pracovať na nej ? prečo neriešia "manko" ?teoreticky to je manko.ako to budú dalej riešiť? budem mať kôli tomu problém ? ved den predtým bolo v kase + takmer 100sk-a eurá boli presne.Ešte nikdy som nemala manko- som z toho neštastná........Za akúkolvek radu dakujem .