Zavrieť

Porady

SKLZ V EURáCH- CHYBNý SOFT ?

Ahojte, mám dosť komplikovaný problém-a naozaj nevieem ako mám reagovať....Preto, Vás prosím o radu ...Nakolko sme prešli na eurá, a príjma sa dvojitá mena- teda Euro,aj SK-mena.....Ráno som začal pracovať v pokladni pri vklade 123,-eur PO štyroch hodinách mi pri uzávierke vypísalo zostatok v pokladni mínus 10 TISíC SK A MíNUS 78 EUR. Kasa bola plná sk aj euro bankovie - chyba zrejme nastala v programe, alebo softe- je to proti logike.Potom prišli na to, že na mojej pokladni bola prihlásená aj kolegynka.dnes bola kasa uzavretá-ale dostala som príkaz zajtra sa na nu prihlásiť a vložiť si vklad zas 123 eur-a pracovať, mám z toho fobiu- neviem, či mám na tej kase pracovať- mám sa na nu ráno prihlásiť,ked to nieje doriešené? alebo môžem odmietnuť pracovať na nej ? prečo neriešia "manko" ?teoreticky to je manko.ako to budú dalej riešiť? budem mať kôli tomu problém ? ved den predtým bolo v kase + takmer 100sk-a eurá boli presne.Ešte nikdy som nemala manko- som z toho neštastná........Za akúkolvek radu dakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    SKLZ V EURáCH- CHYBNý SOFT ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.