Zavrieť

Porady

preklady AJ-SJ

Dobry den je tu niekto kto preklada texty , clanky atd pre neaku firmu? Chcel by som sa spytat ako neodratit spolocnosti ktore oslovim,kedze nemam prax ??? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Neodradíš ich kvalitným prekladom, prijateľnou cenou a môžeš zabodovať vhodnými CAD nástrojmi na preklad.

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    Robite prekladatela? Prepacte ale netusim co su CAD nástroje na preklad. A myslel som ako vhodne oslovit firmu na preklad ked nemam skusenosti s prekladom-lebo cvacssinou pisu ze ake mate skusenosti ...///??

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Lucius-IL Pozri príspevok
    Robite prekladatela? Prepacte ale netusim co su CAD nástroje na preklad. A myslel som ako vhodne oslovit firmu na preklad ked nemam skusenosti s prekladom-lebo cvacssinou pisu ze ake mate skusenosti ...///??
    Áno... zákazníci sa dnes hľadajú ťažko. Treba skúsiť cez nejaké agentúry a postupne sa vypracovať a nájsť si stálych zákazníkov. CAD nástroje - sú nástroje na automatizovaný preklad (niektoré agentúry to vyžadujú). Agentúra obvykle vyžaduje urobiť najprv skúšobný preklad.

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    Blankake Pozri príspevok
    Áno... zákazníci sa dnes hľadajú ťažko. Treba skúsiť cez nejaké agentúry a postupne sa vypracovať a nájsť si stálych zákazníkov. CAD nástroje - sú nástroje na automatizovaný preklad (niektoré agentúry to vyžadujú). Agentúra obvykle vyžaduje urobiť najprv skúšobný preklad.
    Prosim vas nemate skype alebo pripadne ICQ? ak by ste si nasli 5 min rad by som s Vami o tom nieco popisal. Ak by ste boli taky mily tak mi poslite ss nick name a ja Vas ihned budem kontaktovat...inak Dakujem za ochotu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.