Zavrieť

Porady

Gladio - teroristicka tajna organizacia NATA

http://en.wikipedia.org/wiki/Gladio
napojena na freemansonsku lozu P2, zodpovedna za mnozstvo bombovych utokov, atentatov, destabilizacie....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
rado, ty si este stale nepochopil o com je Porada.sk???
Maju tvoje prispevky nieco s uctovnictvom,prip. s domacnostou, stavbou,zahradou ci zdravim?


V com potrebujes PORADIT???

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
rado3105 Pozri príspevok
a maju nieco spolocne ostatne prispevky v poradackej kaviarni? nie, preco som len ja trn v oku?
Myslim, ze tu, do poradackej kaviarne moc ludi co riesia antentatnikov, tajne,zidovske, ci ine spolky moc nechodi...

Sem si chodia Poradaci skor oddychnut od prace,pobavit sa s priatelmi,zagratulovat si k sviatku,ci nieco podobne...
rado3105 no ved pre mna to je relax...myslim ze sa najdu aj iny....nie kazdy musi pocas relaxu riesit farmu a domace zvieratka...

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
rado3105 - už inde som písal - zasieraš to tu absolútnymi zbytočnosťami, tvojimi fantasmagóriami a výmyslami.

Naznačím to tu otvorene - tvoje príspevky sú absolútne nepotrebné, nepoužiteľné a ty sám si pre Poradu skôr príťažou.
rado3105 ty si predstavitel porady? inak zaujimali by ma ludia ako ti co robia...ked dokazu nonstop vypisovat a reagovat na kazdu kravinu...

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Vylúčený člen rado3105
a maju nieco spolocne ostatne prispevky v poradackej kaviarni? nie, preco som len ja trn v oku?

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
rado3105 Pozri príspevok
http://en.wikipedia.org/wiki/Gladio
napojena na freemansonsku lozu P2, zodpovedna za mnozstvo bombovych utokov, atentatov, destabilizacie....
Rado ...a vieš Ty koľko je tých všeliakých oragnizácií po svete , ktoré sú zodpovedná za tie všeliaké vyššie menované ???
Prím hraje ale určite CIA ...

...a tie atentáty ???...nuž aj bývalá ČSSR mala v poniektorých prsty ...


misoft Pozri príspevok
rado3105 - už inde som písal - zasieraš to tu absolútnymi zbytočnosťami, tvojimi fantasmagóriami a výmyslami.
Naznačím to tu otvorene - tvoje príspevky sú absolútne nepotrebné, nepoužiteľné a ty sám si pre Poradu skôr príťažou.
Budem oponovať teraz ...
Niektoré sú fakt od veci , iné zasa nie ....

Ibaže ( dovolím si tvrdiť ) , že nie každý tým príspevkom - téme porozumie a tým pádom je preň aj nezaujímavá ...
Na to sú predsa iné fóra , kde by rada raz dva z omylu vyviedli a dostal by toľko protiargumentov , že by aj nejakú tabletku musel užiť ....

rado3105 1 Hour Ago #34352
ty si predstavitel porady? inak zaujimali by ma ludia ako ti co robia...ked dokazu nonstop vypisovat a reagovat na kazdu kravinu...
Ako vravím , poniektoré príspevky Tvoje sú fakt tie kraviny ...

Minule Ťa zaujímalo , že čo ja robím ...že som na tej Porade ....
Nuž vedz , že ja už nič nemusím ....misoft tiež ....my robíme už len to , čo nás baví .........
No niekedy nás nebaví na Porade stále vypisovať a oponovať proti takýmto ( Tvojim ) príspevkom.....

Gladio - teroristicka tajna organizacia NATA

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.