Zavrieť

Porady

Neviem si rady s reprakmi

Kupila som si nove repraki do pc.Ako som ich zapojila tak som išla do ovládacích panelov a šla som do zvukovích zriadnenich a ukazalo sa mi že zvukové zariadenie neexistuje tak neviem si dat rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Kvetka - kúpila si si hardvér - reproduktory. Tie sa ale pripájajú na iný hardvér - zvukovú kartu. A aby so zvukovou kartou vedel počítač pracovať, potrebuje mať k nej ovládače.
    Nepíšeš nič o svojom PC, či má zvukovú kartu na matičnej doske, alebo je tam pridaná do niektorého slotu... .
    Ak je na matičnej doske, tak by si mala nainštalovať ovládače z CD k matičnej doske. Ak je zvuková karta pridaná, tak by si mala mať k nej CD s ovládačmi. Ak žiadne CD s ovládačmi nemáš, tak si to stiahni z internetu - presne podľa typu a tvojho operačného systému.
    Po nainštalovaní ovládačov zvukovej karty by už malo "existovať" zvukové zariadenie a po pripojení reproduktorov by mal ísť zvuk.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Kvetuš : málo údajov.
    Operačný systém (Win XP, 7, Vista, 32-bit, 64-bit), typ a názov stroja (PC, NB), ZK integrovaná alebo v slote, typ a názov ZK.
    Pri integrovanej ZK musíš hľadať ovládače pre daný typ počítača, dosky a OS.
    Pri pridanej ZK hľadať ovládač najlepšie na stránke výrobcu ZK pre daný OS.
    Pokiaľ toto zistíš (tie údaje) a nebudeš mať šťastie v hľadaní, potom sa tu nájde niekoľko "nadšencov", ktorí ti to prípadne nájdu.
    Ale
    Kupila som si nove repraki do pc.Ako som ich zapojila tak som išla do ovládacích panelov a šla som do zvukovích zriadnenich a ukazalo sa mi že zvukové zariadenie neexistuje..
    nám veľa možností na pomoc nedáva.

    Neviem si rady s reprakmi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.