Zavrieť

Porady

Reklamacia PC po oprave v servise!

Mam 2 ročny PC ACER nastala nejaká chyba na systéme jeho otvárania a zatvárania monitoru bola som ho dať opraviť v autorizovanej predajni. Chybne boli pánty za opravu a výmenu pántov som zaplatila 50€ (súčiastka 30€ , práca stala 20€) zhruba po týždni sa s PC začalo diať presne to iste ako ked nebol opravený nedal sa zatvoriť ani otvoriť dalo sa to jedine tak že ho vylomím,tak som ho zaniesla späť že PC je opäť nepoužiteľný že nastala ta istá vada, ten dotyčný pán mi povedal že on vedel že sa vrátime naspäť že PC nebude v poriadku ,vedel o tom a neupozornil nás. Na to nastala situácia že treba ešte inu súčiastku v hodnote 110 € a keď že si myslím že 2 ročny PC kúpeny za nejakých 360 eur tak asi by to bola veľka investicia do dost stareho PC. Ako ďalej postupovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    najst si iny servis. Lebo pytat 110€ za nejaku suciastku k veku displeja je blbost. Ved tolko stoji novy displej a sasi notebook cele tiez nestoji 110€
    Skoncilo to tak ze firma Bard...m nechcela povolit stale trvali na svojom ja zasa na svojom. Ani zaiadna reklamacia na ktoru ma zakaznik pravo 3 mesiace od opravy ani namontovanie stareho klbu a vratenie penazi ani nic ..tak ze firme kotrej som verila ma veeelmi sklamala pri tom to je najstarsia firma v nasom meste ..ale je pekne vychcana ..zarobit na zakaznikoch ale kvalita prace žiadna uroven jednania ziadna tak ze oprava ktora stala 50 eur bola v podstate na nic Pc je v takom istom stave v akom som ho doniesla danej firme na opravu.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    fuuuha. Tak skus SOI, co sa tyka reklamovanie tej opravy. Mozno pomozu aby sa veci pohli.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    tak ze firme kotrej som verila ma veeelmi sklamala pri tom to je najstarsia firma v nasom meste ..ale je pekne vychcana ..zarobit na zakaznikoch ale kvalita prace žiadna uroven jednania ziadna tak ze oprava ktora stala 50 eur bola v podstate na nic Pc je v takom istom stave v akom som ho doniesla danej firme na opravu.
    Najvyšší čas zmeniť lokál (teda servis firmu).

    Reklamacia PC po oprave v servise!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.