Zavrieť

Porady

Absencia

Chcem sa opýtať. Zamestnanec je vo výpovednej dobe a od 07.04.2014 až do teraz nenastúpil do práce. Vyzvali sme ho písomne, ale odpísal že už nenastúpi a za dni ktoré nebol v práci mu máme dať absenciu. Výpovedná doba mu končí teraz 31.05.2014 a zamestnávateľ ho chce nechať do konca mája na absencii /majú nejaké problémy medzi sebou preto je stále na absencii/. Mne sa hlavne teraz jedná o to, že koľko dní od toho 07.04.2014 až do konca apríla mu mám dať absenciu?? Ide o to že tam boli dva dni sviatky a neviem či absencia platí aj na tieto dni. Bez sviatkov by to malo byť 16 dní a so sviatkami 18 dní. Jedná sa mi teraz čisto len o mzdový program a ako to mám v ňom nahrať. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak zamestnaec vynecha neospravedlnene den pred alebo den po sviatku, nema narok na zaplatenie nahrady mzdy za sviatok, cize aj na sviatky davas absenciu.
    ahoj33 Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.