Zavrieť

Porady

Elektricky lapac hmyzu

Ma niekto skusenosti, ci funguje tato vecicka?
http://odpudzovace-hmyzu-hlodavcov.h...encor-sik-50b/

Jasne, sietka funguje lepsie, ja viem, ale toto by bolo rychle a lacne riesenie, sietka sa neda vzdy pouzit. Bolo by to do interieru, nie na von.

Najlepsie ak to niekto skusal v uzavretej miestnosti, ze povedzme na dve hodinky to nechat pustene v tmavej miestnosti, ci to prilaka komara.
A hlavne, ci pokial sa clovek v miestnosti nachadza, komar uprednostni telo, alebo si radsej ide sadnut na tuto vecicku. :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    svagor si to zapne v altanku a spi tam celu noc, ale jeho koza je priam hrošia a pije vela piva co tiez ževraj odpudzuje komare, vitam B

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Raz som mal také z Baumaxu a nikdy nič sa na to nechytilo. Hmyz si veselo lietal okolo

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Nepovedal by som, že to lapá hmyz, skôr to ničí hmyz na základe toho, že hmyz priťahuje také modré svetlo a keď si sadnú na tú kovovú sieťku, tak to zaškvrčí a je po ňom . 100 % účinnosť Ti nezaručí nikto, ale podľa množstva hmyzu, ktoré s toho čistím, Ti môžem povedať, že to funguje.

    lofr je offline (nepripojený) lofr

    lofr
    Ono, urcite nebude vyrobok ako vyrobok.. jeden moze byt smejd, kym nejaky bude profi. Tento je dost lacny, tak preto sa bojim o ucinnost. Ja viem, ze teoria funguje, su toho aj videa na youtube (len tam casto pouzivaju trochu drahsie vecicky).

    Mnozstvo hmyzu... no nevadi mi absolutne nic, len komar. :-) Cize uplne by stacilo, keby si tam isiel sadnut ten komar, ostatne muchy a haved nech si poletuje kolko len chce. :-)

    Jánič je offline (nepripojený) Jánič

    Jánič
    Sieťku používam len v lete. Ten svetelný lapač je práve do interiéru, ideálne do chodby, ale záleží na množstve hmyzu. Najviac berie komáre a muchy. Ja používam tento typ lapače hmyzu a jde to. Je prenosný, ale nie je vždy stopercentný, preto najlepšie nakombit s tou sieťkou. Na druhú stranu funguje lepšie, než tie odstraňovače do zásuvky

    Jánič

    Elektricky lapac hmyzu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.